1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


УГОДА
між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у військово-технічній галузі
Дата підписання: 16.12.1997
Дата набрання чинності для України: 06.02.1998
Уряд України та Федеративної Республіки Німеччина (ФРН),
підтримуючи взаємне прагнення зміцнювати дружні відносини між Україною та ФРН,
прагнучи до взаємовигідного довгострокового співробітництва, що засноване на взаємній повазі, довірі та урахуванні інтересів кожної із Договірних Сторін,
з метою зміцнення обороноздатності обох країн,
домовились про таке:
Стаття 1
Договірні Сторони сприяють українським та німецьким підприємствам, організаціям та установам у військово-технічному співробітництві.
Стаття 2
Виконання положень цієї Угоди Договірні Сторони покладають на уповноважені органи:
З Української Сторони - Міністерство промислової політики, Міністерство оборони.
З Німецької Сторони - Міністерство оборони.
Стаття 3
При виконанні цієї Угоди Договірні Сторони керуються нормами міжнародного права, чинним законодавством своїх країн, принципами рівноправності і взаємної вигоди.
З метою реалізації співробітництва, передбаченого цією Угодою, уповноважені органи Договірних Сторін укладають додаткові угоди та договори, в яких закріплюються взаємні права і обов'язки та інші умови співробітництва.
Стаття 4
Вся економічна діяльність підприємств, установ та інших організацій по виконанню положень цієї Угоди здійснюється на підставі договорів/контрактів у відповідності до законодавства Договірних Сторін.
Стаття 5
З метою реалізації положень цієї Угоди Договірні Сторони створюють спільну українсько-німецьку комісію з питань військово-технічного співробітництва (далі - Комісія).
Комісія протягом узгодженого Договірними Сторонами строку розробляє Положення про її діяльність.
Стаття 6
Договірні Сторони згідно з своїми національними законодавствами гарантують надійне збереження та нерозголошення всіх видів інформації, документів і проектів, які будуть розроблені чи передані в рамках цієї Угоди.
Інформація, яка отримується в процесі співробітництва, не може бути використана на шкоду інтересам Договірних Сторін.
Подальша передача Договірними Сторонами документів, інформації та технічної документації (технічних даних), які отримані в процесі співробітництва в рамках цієї Угоди, третім країнам чи їх юридичним або фізичним особам дозволяється тільки з письмової згоди іншої Договірної Сторони, яка надала в розпорядження такі документи, інформацію та технічні дані.

................
Перейти до повного тексту