1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Розпорядження


РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Голови Верховної Ради України
м. Київ
№ 270
19 березня 2007 р.
Про внесення змін до Положення про депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з іноземними державами
( Зміни до Розпорядження див. в Розпорядженні Голови ВР № 322 від 29.02.2008 )
1. Внести зміни до Положення про депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків, затвердженого Розпорядженням Голови Верховної Ради України від 28 грудня 1998 року № 580, виклавши його у новій редакції (додається).
2. Керівнику апарату Верховної Ради України забезпечити надання всебічного сприяння депутатським групам з міжпарламентських зв’язків у виконанні ними своєї діяльності.
3. Управлінню справами апарату Верховної Ради України здійснювати фінансово-матеріальне забезпечення роботи депутатських груп з міжпарламентських зв’язків відповідно до встановленого порядку.

Голова Верховної Ради України

О.МОРОЗ
ПОЛОЖЕННЯ
"Про депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з іноземними державами"
Розділ І. Загальні положення.
1.1. Депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з іноземними державами (далі - групи) утворюються шляхом добровільного об'єднання народних депутатів.
1.2. У своїй діяльності групи керуються Конституцією України, законами України, загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права, міжнародними договорами України, іншими законодавчими актами, а також цим Положенням.
Розділ 2. Головні цілі та завдання груп.
2.1. Головними цілями та завданнями груп є:
- участь в організації і координації двостороннього міжпарламентського співробітництва;
- аналіз розвитку міжпарламентських відносин, підготовка пропозицій щодо їхнього подальшого поліпшення в інтересах парламентів, що здійснюють таке співробітництво;
- сприяння підготовці, реалізації та синхронізації процедур надання згоди на обов’язковість міжнародних договорів, контактам та обміну інформацією з питань поточної законодавчої діяльності парламентів;
- сприяння співробітництву парламентських комітетів, комісій;
- утворення, при необхідності, міжпарламентських об'єднань, двосторонніх експертних груп з метою розробки проектів законодавчих актів, а також обговорення завдань і питань, що представляють спільні інтереси.
Для вирішення своїх завдань групи можуть взаємодіяти з комітетами Верховної Ради України та апаратом Верховної Ради України, направляти своїх представників до профільних комітетів при розгляді питань про надання згоди на обов'язковість міжнародних договорів з відповідними парламентами іноземних держав.
Розділ 3. Організація діяльності груп.
3.1. Комітет Верховної Ради України у закордонних справах (далі профільний Комітет) відповідно до основних напрямів зовнішньої політики України визначає пріоритети щодо утворення груп.

................
Перейти до повного тексту