1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 10 квітня 2013 р. № 248
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 477 від 27.07.2016 )
Про внесення змін до Положення про проходження служби в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації особами рядового і начальницького складу
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести до Положення про проходження служби в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації особами рядового і начальницького складу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 р. № 1828 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 1, ст. 22; 2008 р., № 22, ст. 637; 2009 р., № 58, ст. 2030; 2010 р., № 11, ст. 522, ст. 537; 2011 р., № 24, ст. 980, № 85, ст. 3113; 2012 р., № 39, ст. 1471, № 71, ст. 2870), зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 49
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 квітня 2013 р. № 248
ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про проходження служби в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації особами рядового і начальницького складу ( 1828-2006-п )
1. Пункт 4 викласти у такій редакції:
"4. На службу до Держспецзв'язку приймаються відповідно на конкурсній та контрактній основі громадяни України, які досягли 18-річного віку, спроможні за своїми особистими, діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем, станом здоров'я виконувати відповідні службові обов'язки та володіють державною мовою.
Порядок добору громадян на службу до Держспецзв'язку за контрактом встановлюється Адміністрацією Держспецзв'язку.
Громадяни України, які вступають на службу до Держспецзв'язку, проходять обов'язковий медичний огляд у порядку, що затверджується Адміністрацією Держспецзв'язку, за погодженням із центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я.
Критерії професійної придатності, фахової підготовленості, інші вимоги до осіб рядового і начальницького складу для прийняття їх на службу визначаються Адміністрацією Держспецзв'язку.
Не можуть бути прийняті на службу громадяни України, які підлягають призову на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань, крім випадків, передбачених законодавством, а також особи, які мають не погашену або не зняту судимість за вчинення злочину, крім реабілітованих, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
Стосовно осіб, які приймаються на службу до Держспецзв'язку, за їх письмовою згодою проводиться спеціальна перевірка, передбачена Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".".
2. Абзаци перший, другий, п'ятий і шостий пункту 5 виключити.
3. Пункт 10 після абзацу першого доповнити новими абзацами такого змісту:
"Закінченням проходження служби в Держспецзв'язку є день виключення із списків особового складу.
Загальний строк служби особи рядового чи начальницького складу становить час її перебування на службі в Держспецзв'язку, який установлюється в календарному обчисленні, а у випадках, визначених законодавством, - у пільговому обчисленні.".
У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом четвертим.
4. У пункті 13:
1) в абзаці першому слово "відповідний" замінити словом "високий", а після слів "та здатні за своїми" доповнити словом "особистими,";
2) в абзаці другому цифри "3-9" замінити цифрами "2-10".
5. Абзаци вісімнадцятий і дев'ятнадцятийпункту 33 викласти у такій редакції:
"перебувати на обліку та проходити щороку диспансеризацію (комплексний медичний огляд) у військовому або іншому медичному закладі, визначеному Адміністрацією Держспецзв'язку. У разі прийняття рішення про переміщення по службі в іншу місцевість, призначення на іншу посаду за станом здоров'я або надання відпустки у зв'язку з хворобою - проходити медичну комісію за місцем обліку;
повідомляти безпосереднього начальника про місце свого перебування під час відпустки та у разі виїзду за межі населених пунктів, у яких вони проживають.".
6. Пункт 34 доповнити абзацами такого змісту:
"Особа рядового чи начальницького складу повинна в письмовій формі повідомити:
негайно у випадку, передбаченому частиною першою статті 16 Закону України "Про правила етичної поведінки" , - безпосереднього начальника та/або одного з визначених Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції" спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції;
невідкладно (але не пізніше одного робочого дня) у випадку, передбаченому частиною третьою статті 16 Закону України "Про правила етичної поведінки" , - свого безпосереднього начальника;
негайно у разі отримання для виконання наказу, який вважає незаконним або таким, що становить загрозу охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, юридичних осіб, державним або суспільним інтересам, - Голову Держспецзв'язку (начальника відповідного підпорядкованого органу).".
7. Абзац третій пункту 36 після слів "штатним розписом" доповнити словами ", а також наказу про продовження служби за новим контрактом".
8. У пункті 38:
1) доповнити пункт після абзацу четвертого новим абзацом такого змісту:
"менше ніж 3 роки - у разі укладення контракту до досягнення граничного віку перебування особи на службі в Держспецзв'язку, а з особами, які досягли граничного віку перебування на службі і залишені на ній, - на строк не більш як 5 років.".
У зв'язку з цим абзаци п'ятий - дев'ятий вважати відповідно абзацами шостим - десятим;
2) абзаци восьмий і дев'ятий виключити;
3) в абзаці десятому слова "і набирає чинності з дня, що настає після дня закінчення дії попереднього контракту" виключити;
4) доповнити пункт абзацом такого змісту:
"Строк контракту, що укладається згідно з абзацом другим або четвертим цього пункту, обчислюється повними роками.".
9. Пункт 41 викласти у такій редакції:
"41. Строк контракту продовжується:
особам начальницького складу, які перебувають у довготерміновому відрядженні, якщо контракт закінчується під час такого відрядження, на один рік після закінчення довготермінового відрядження з додаванням часу від закінчення строку контракту до закінчення довготермінового відрядження;
жінкам із числа осіб рядового і начальницького складу, які перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, а також таким, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, по догляду за дитиною у разі, коли дитина потребує домашнього догляду, - на період, визначений у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку, а в разі, коли дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), - до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку (далі - відпустка по догляду за дитиною), якщо контракт закінчується під час таких відпусток, на один рік після закінчення зазначених відпусток з додаванням часу від закінчення строку контракту до закінчення відпустки.".

................
Перейти до повного тексту