1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 18 січня 2017 р. № 24
Київ
Про затвердження Порядку розроблення та реалізації пробаційних програм
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 36 від 16.01.2024 )
Відповідно до частини п’ятої статті 10 Закону України "Про пробацію" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок розроблення та реалізації пробаційних програм, що додається.
2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2018 року.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 29


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 січня 2017 р. № 24
ПОРЯДОК
розроблення та реалізації пробаційних програм
1. Цей Порядок визначає механізм розроблення та реалізації пробаційних програм.
2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Кримінально-виконавчому кодексі України та Законі України "Про пробацію".
3. Метою реалізації пробаційних програм є виправлення суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням, засуджених до пробаційного нагляду, на яких судом покладено обов’язок проходження пробаційних програм (далі - суб’єкти пробації), запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.
( Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 36 від 16.01.2024 )
4. Завданням реалізації пробаційних програм є застосування комплексу заходів, необхідних для корекції соціальної поведінки суб’єктів пробації або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості, які можливо об’єктивно перевірити.
5. Покладення на суб’єкта пробації обов’язку проходження пробаційної програми здійснюється судом відповідно до пункту 4 частини другої статті 76 Кримінального кодексу України.
6. Витрати на реалізацію пробаційних програм здійснюються в межах обсягів видатків, затверджених для Мін’юсту у Державному бюджеті України на відповідний рік, та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.
7. Проекти пробаційних програм розробляються Мін’юстом.
8. Проект пробаційної програми повинен містити завдання, функції, ознаки цільової групи, на яку спрямована така програма, інформацію про навички та знання, яких може набути суб’єкт пробації за результатами проходження зазначеної програми, ресурси, необхідні для її реалізації, зміст заходів, а також порядок проходження пробаційної програми і оцінки результатів проходження.

................
Перейти до повного тексту