- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
Угода
між Урядом України та Урядом Естонської Республіки про торговельно-економічне співробітництво
Дата підписання: 26.05.1992
Дата набуття чинності: 10.12.1993
Уряд України і Уряд Естонської Республіки, які надалі іменуються Договірними Сторонами,
керуючись принципами рівноправності, взаємної вигоди та нормами міжнародного права,
прагнучи до інтегрування економік країн Договірних Сторін у світові господарські відносини, і перш за все в європейські економічні структури,
домовились про нижчевикладене:
Стаття 1
Договірні Сторони висловлюють свою готовність розвивати тривалі, всебічні та взаємовигідні торговельно-економічні відносини та співробітництво, приймаючи з цією метою в межах своєї компетенції положення, які сприятимуть реалізації вищеозначеного.
Стаття 2
Договірні Сторони відповідно до чинних на територіях їх країн законодавств надають одна одній у взаємній торгівлі та економічному співробітництві режим найбільшого сприяння з питань, що стосуються мита, податків та інших сплат, а також митних формальностей (митних процедур, тарифів, декларування товарів).
Вищезазначене положення не поширюється на переваги та пільги, які Договірні Сторони надають або будуть надавати:
в прикордонній торгівлі з сусідніми країнами;
країнам, разом з якими країни Договірних Сторін беруть участь в регіональних або субрегіональних економічних організаціях, митних союзах, вільних економічних зонах, включаючи зони вільної торгівлі, які вже створені або можуть створюватися в майбутньому.
Стаття 3
Конкретні умови поставок товарів і надання послуг будуть встановлюватися в контрактах, що їх укладатимуть між собою фізичні та юридичні особи обох країн відповідно до їх законів і правил та з додержанням міжнародних торговельних норм та практики.
Жодна з Договірних Сторін не нестиме відповідальності по зобов'язаннях фізичних і юридичних осіб своєї країни, що випливають з таких контрактів.
Стаття 4
З урахуванням законів і правил, що діють в кожній з країн, Договірні Сторони утримуватимуться від дій, які можуть завдати шкоди їх торговельно-економічному співробітництву, зокрема:
нав'язування прямо або побічно цін або інших несправедливих умов контракту;
обмеження технічного розвитку, виробництва, збуту товарів та продукції;
................Перейти до повного тексту