1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Указ


У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
( Указ втратив чинність на підставі Указу Президента N 481/2010 від 02.04.2010 )
Про Координаційну раду з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії
( Із змінами, внесеними згідно з Указом Президента N 692/2009 від 28.08.2009 )
1. Затвердити Положення про Координаційну раду з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії (додається).
2. Затвердити персональний склад Координаційної ради з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії (додається).
Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 17 березня 2008 року
N 220/2008
ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 17 березня 2008 року N 220/2008
ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну раду з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії
1. Координаційна рада з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії (далі - Координаційна рада) є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.
2. Координаційна рада у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, а також цим Положенням.
3. Основним завданням Координаційної ради є розроблення пропозицій щодо здійснення органами виконавчої влади ефективних дій, спрямованих на зниження темпів поширення ВІЛ-інфекції, захворюваності на СНІД, туберкульоз, попередження дальшого поширення наркоманії в Україні та їх негативного впливу на соціально-економічний розвиток держави.
4. Координаційна рада для виконання покладеного на неї завдання розробляє та вносить на розгляд Президентові України пропозиції щодо:
пріоритетних напрямів реалізації державної політики у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії, в тому числі щодо вдосконалення системи соціального захисту ВІЛ-інфікованих, хворих на СНІД та туберкульоз, психосоціальної реабілітації та адаптації у суспільстві хворих на наркоманію;
удосконалення правової бази з питань подолання епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, профілактики поширення наркоманії серед різних верств населення, гуманізації у сфері лікування та реабілітації цієї категорії хворих;
забезпечення скоординованості дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ та організацій, співробітництва з неурядовими організаціями для вирішення проблемних питань у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії;
залучення коштів міжнародних донорських організацій для реалізації програмних заходів, спрямованих на подолання ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії;
впровадження міжнародного досвіду у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії;
удосконалення системи інформування населення щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, наркоманії, соціальної підтримки хворих, пропагування здорового способу життя.
5. Координаційна рада має право:
одержувати в установленому порядку від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій інформацію, документи та матеріали;
запрошувати на засідання та заслуховувати інформацію представників міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, керівників державних підприємств, установ та організацій з питань, що належать до її компетенції.
6. Координаційна рада під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє в установленому порядку з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.
7. Координаційна рада утворюється у складі Голови, заступника Голови та членів Ради.
Координаційну раду очолює Президент України.
Персональний склад Координаційної ради затверджує Президент України.
8. Основною формою роботи Координаційної ради є засідання, які проводяться у міру потреби, але не рідше одного разу на півроку. Засідання Координаційної ради скликає і веде Голова Координаційної ради.
Засідання Координаційної ради вважається правомочним, якщо на ньому присутні більшість членів Координаційної ради.

................
Перейти до повного тексту