- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 10 березня 2023 р. № 216
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я
Відповідно до частини сьомої
статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я, що додається.
Прем'єр-міністр України | Д. ШМИГАЛЬ |
Інд. 73 | |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 березня 2023 р. № 216
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я
( У тексті Порядку слово "лікар" в усіх відмінках і формах числа замінено словами "медичні працівники" у відповідному відмінку і числі згідно з Постановою КМ
№ 325 від 21.03.2025 )
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою "Загальнодержавні заклади та заходи у сфері медичної освіти" для здійснення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОЗ.
Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня за напрямом, визначеним пунктом 3 цього Порядку, є Міністерство охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (військових адміністрацій) (далі - структурні підрозділи).
2-1. Термін "розрахунковий документ" у цьому Порядку вживається у значенні, наведеному в
Законі України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".
3. Бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування витрат на здійснення безперервного професійного розвитку медичних працівників та сестер медичних/братів медичних (далі - медичні працівники) закладів охорони здоров’я комунальної форми власності, які працюють за основним місцем роботи у цих закладах охорони здоров’я, яке не може перевищувати 2000 гривень (включно) на одного медичного працівника у поточному році.
4. Структурні підрозділи отримують бюджетні кошти пропорційно до кількості медичних працівників у закладах охорони здоров’я комунальної форми власності, які потребують навчання на заходах безперервного професійного розвитку, крім медичних працівників, які:
отримали путівку на проходження циклів тематичного удосконалення в закладах вищої та фахової передвищої освіти, наукових установах за рахунок коштів, передбачених у державному або місцевих бюджетах на відповідні заходи;
проходили навчання на циклах спеціалізації в закладах вищої та фахової передвищої освіти, наукових установах;
проходили навчання на заходах безперервного професійного розвитку за рахунок коштів проектів (програм) міжнародної технічної допомоги (партнерів з розвитку, виконавців, бенефіціарів, реципієнтів), міжнародних організацій, юридичних осіб, інших джерел, не заборонених законодавством;
проходили навчання на заходах безперервного професійного розвитку, які проводились безоплатно для учасників таких заходів.
5. Заклади охорони здоров’я комунальної форми власності отримують бюджетні кошти від структурних підрозділів у граничному розмірі до 2000 гривень (включно) на одного медичного працівника відповідно до укладених ними договорів про відшкодування витрат медичних працівників за основним місцем роботи у цьому закладі охорони здоров’я на оплату навчання на заходах безперервного професійного розвитку (далі - договори).
................Перейти до повного тексту