- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Указ
Указ
Президента України
Про Державну комісію з питань співробітництва з СОТ
З метою підготовки узгоджених пропозицій з питань забезпечення впровадження єдиного зовнішньополітичного курсу України у відносинах із Світовою організацією торгівлі, державами - членами СОТ, забезпечення національних інтересів України у зовнішньоекономічних відносинах із державами - членами СОТ та відповідно до пунктів 3 і 28 частини першої статті
106 Конституції України постановляю:
1. Утворити Державну комісію з питань співробітництва з СОТ (далі - Комісія) як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.
2. Затвердити Положення про Державну комісію з питань співробітництва з СОТ (додається).
3. Призначити ГОНЧАРУКА Андрія Івановича - Радника Президента України - Керівника Головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента України головою Державної комісії з питань співробітництва з СОТ.
4. Голові Державної комісії з питань співробітництва з СОТ подати у двотижневий строк пропозиції щодо персонального складу Комісії.
5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Президент України |
В.ЯНУКОВИЧ |
м. Київ 15 квітня 2013 року № 214/2013 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 15 квітня 2013 року № 214/2013
ПОЛОЖЕННЯ
про Державну комісію з питань співробітництва з СОТ
1. Державна комісія з питань співробітництва з СОТ (далі - Комісія) є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.
2. Комісія у своїй діяльності керується
Конституцією та законами України, актами і дорученнями Президента України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства, міжнародними договорами України, а також цим Положенням.
3. Основними завданнями Комісії є:
підготовка та внесення в установленому порядку узгоджених пропозицій з питань забезпечення впровадження єдиного зовнішньополітичного курсу України у відносинах із Світовою організацією торгівлі, державами - членами СОТ, зокрема щодо вирішення проблемних питань співробітництва України в рамках СОТ, а також забезпечення національних інтересів України у зовнішньоекономічних відносинах із державами - членами СОТ;
моніторинг виконання Україною та іншими державами - членами СОТ зобов'язань у рамках членства у Світовій організації торгівлі.
4. Комісія для здійснення покладених на неї завдань має право в установленому порядку:
одержувати від центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, підприємств, установ, організацій необхідні інформацію та документи;
запрошувати на свої засідання представників державних органів, наукових установ, асоціацій товаровиробників та заслуховувати інформацію з питань, віднесених до компетенції Комісії;
утворювати тимчасові експертні та робочі групи для опрацювання окремих питань діяльності Комісії;
залучати в разі потреби до опрацювання окремих питань представників державних органів, а також експертів, учених, фахівців.
................Перейти до повного тексту