1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 19 жовтня 1999 р. N 1931
Київ
Про затвердження Положення про особливості організації і несення вартової служби в дисциплінарному батальйоні (частині)
На виконання статті 2 Закону України "Про Статут гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України" Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Положення про особливості організації і несення вартової служби в дисциплінарному батальйоні (частині), додається.
Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд. 69
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 жовтня 1999 р. N 1931
ПОЛОЖЕННЯ
про особливості організації і несення вартової служби в дисциплінарному батальйоні (частині)
1. Це Положення визначає особливості організації і несення вартової служби в дисциплінарному батальйоні (частині), охорони та оборони об'єктів і території, допуску до них осіб та конвоювання (супроводження) засуджених військовослужбовців, які відбувають покарання в дисциплінарному батальйоні (далі - засуджені).
2. Рішення про організацію охорони і оборони об'єктів і території, військового майна, конвоювання (супроводження) засуджених приймається командиром дисциплінарного батальйону (частини).
3. Для охорони та оборони об'єктів і території, на якій розташовані будівлі й споруди, призначені для розміщення і обслуговування засуджених, організовується вартова служба.
4. Для несення вартової служби від підрозділу охорони дисциплінарного батальйону (частини) віднаряджується варта, яка підпорядковується командиру дисциплінарного батальйону (частини) та черговому частини.
5. Охороні та обороні підлягають об'єкти і територія, на якій розташовані будівлі й споруди, призначені для розміщення та обслуговування засуджених. Територія повинна бути огороджена міцним парканом суцільного заповнення заввишки не менш як 2,5 метра. Зверху на паркані влаштовується козирок з колючого дроту в два ряди. На внутрішній території біля паркану обладнується контрольно-слідова смуга, яка обгороджується із зовнішнього і внутрішнього боків. Відстань між огорожами визначається залежно від місцевих умов від 5 до 10 метрів. Освітлення контрольно-слідової смуги влаштовується так, щоб вона була добре освітлена.
За периметром контрольно-слідової смуги встановлюються спостережні вишки, обладнані куленепробивними щитами, дверцями, що зачиняються зсередини, а також двосторонніми засобами зв'язку з начальником варти, сигналізацією і не менш як двома прожекторами. Чатовому для охорони та оборони об'єктів і території призначається ділянка контрольно-слідової смуги завдовжки до 500 метрів.
Залежно від величини периметра території, на якій розташовані будівлі і споруди, призначені для розміщення та обслуговування засуджених, визначається необхідна кількість постів.

................
Перейти до повного тексту