1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Договір


Договір
про співробітництво між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров'я Республіки Куба
Міністерство охорони здоров'я України та Міністерство охорони здоров'я Республіки Куба, далі - "Сторони"
БЕРУЧИ ДО УВАГИ умови Договору між Міністерством охорони здоров'я Республіки Куба, Міністерством охорони здоров'я України та Українським молодіжним Чорнобильським фондом про надання медичної допомоги дітям, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та інших екологічних катастроф, підписаного 21 квітня 1995 року,
ДОМОВИЛИСЯ ПРО ТАКЕ:
Стаття 1
Мета:
Метою цього договору є встановлення основи і визначення механізмів співробітництва, які дозволять українській Стороні за допомогою кубинської Сторони розвивати у Кримському регіоні Програму Медичної допомоги дітям і їх родичам із зон, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Стаття 2
Спільні зобов'язання:
Сторони зобов'язуються:
а) Сприяти досягненню мети цього Договору відповідно у межах своєї компетенції;
б) Призначити серед свого персоналу осіб, відповідальних за виконання цього Договору;
в) Розробити програму медичної допомоги дітям, які потерпіли від аварії на Чорнобильській атомній станції, Україна;
г) Визначити потрібні медичні технології, якими володіють спеціалізовані установи Куби, та форми їх надання;
д) Визначити базу для обміну технологіями, устаткуванням і матеріалами, необхідними для виконання програми, яка встановлена цим документом;
е) Проводити аналіз виконаної роботи, обговорювати досягнення у науково-дослідній роботі, випускати методичні рекомендації у галузі реабілітаційного лікування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Стаття 3
Витрати і фонди:
Витрати на перевезення з Гавани до місця призначення і на повернення у Гавану, так само як і на зимову одежу, розміщення, харчування і заробітну платню кубинським спеціалістам, медичне забезпечення п'яти кубинських фахівців (дерматолога, ендокринолога, гематолога, психолога, педіатра-координатора), які працюють в Україні, несе українська сторона.
Трудові відносини між кубинськими спеціалістами та адміністрацією Міжнародного дитячого медичного центру "Євпаторія" здійснюються відповідно до чинного законодавства України та містяться в Додатку 1 до цього Договору.
Стаття 4
Фінансування:
За взаємним узгодженням Сторони можуть при потребі залучати до участі у виконанні та фінансуванні проектів, започаткованих у рамках цього Договору, міжнародні організації.
Стаття 5
Трудові відносини:
Особи, призначені кожною із Сторін, будуть продовжувати роботу під її керівництвом і у залежності від неї, зберігаючи проте свій трудовий зв'язок з установою, до якої належать, через що установи або центри, в яких вони виконують свої службові обов'язки, не можуть вважати їх особами, що потребують заміщення, і несуть відповідну трудову відповідальність.
Стаття 6
Продовження діяльності:
Сторони призначають робочу групу, в обов'язки якої входить оцінювати і контролювати хід виконання робіт, визначених метою цього Договору.
Стаття 7
Обов'язки:
Міністерство охорони здоров'я Республіки Куба зобов'язується:
а) Продовжувати виконання Державної кубинської медичної програми допомоги дітям, які постраждали від ядерної катастрофи, дотримуючись обов'язкової умови, що у кожній групі кількість дітей, хворих на попередньо визначені патології, не перевищуватиме 15% від загального числа дітей. Лікування буде проводитись у дитячій лікарні Тарара та в інших спеціалізованих медичних центрах міста Гавани;
б) Відібрати кваліфікований персонал, необхідний для роботи в Україні;
в) Забезпечити підготовку (удосконалення) відібраних спеціалістів;
г) При необхідності, на запрошення української сторони забезпечувати консультативно-методичну допомогу силами кваліфікованих кубинських спеціалістів згідно укладених з ними відповідних контрактів;
д) Розробити Санаторну Медичну Програму, виходячи з досвіду, набутого Кубою за ці роки, для його застосування на території України.
Міністерство охорони здоров'я України зобов'язується:
а) Надати організаційно-методичну допомогу у розміщенні Міжнародного дитячого медичного центру "Євпаторія" на базі санаторного дитячого табору "Дружба" ВО Південмаш у м. Євпаторія;
б) Розробити Положення про Центр і його структуру, та затвердити їх;
в) Сприяти укомплектуванню Центру висококваліфікованими спеціалістами згідно відповідних спеціальностей;
г) Розробити та затвердити показання та протипоказання для лікування дітей і матерів у Центрі;

................
Перейти до повного тексту