1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 20 грудня 2000 р. N 1869
Київ
Про затвердження Порядку видачі спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 669 від 22.06.2011 )
З метою дотримання режиму радіаційної безпеки відповідно до статті 12 Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок видачі спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення (додається).
Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО
Інд. 33
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 грудня 2000 р. N 1869
ПОРЯДОК
видачі спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення
( У тексті Порядку слова "Державний департамент - Адміністрація зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення (далі - Адміністрація зони відчуження)" та "Адміністрація зони відчуження" у всіх відмінках і формах числа замінено словом "ДАЗВ" згідно з Постановою КМ N 669 від 22.06.2011 )
1. Цей Порядок визначає механізм видачі, переоформлення, зупинення, анулювання та поновлення дії спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності (далі - спеціальні дозволи) на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення, віднесеної до сфери управління ДАЗВ.
2. Спеціальні дозволи юридичним та фізичним особам (далі - суб'єкти діяльності) видає ДАЗВ.
3. Для отримання спеціального дозволу на провадження окремого виду діяльності суб'єкт діяльності подає до ДАЗВ заяву за формою згідно з додатком 1.
4. У заяві зазначаються:
відомості про заявника: для громадянина - прізвище, ім'я, по батькові та паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий), місце проживання; для юридичних осіб - найменування, місцезнаходження;
вид діяльності, на який заявник має намір отримати спеціальний дозвіл;
термін дії спеціального дозволу.
5. Суб'єкти підприємницької діяльності до заяви додають такі документи:
громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності - копію свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності;
юридичні особи - копії свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності та установчих документів.
6. ДАЗВ приймає рішення про видачу спеціального дозволу або про відмову в його видачі протягом не більш як 30 днів з дня отримання заяви та відповідних документів. У разі потреби проводиться перевірка відомостей, які містяться у цих документах, та спроможності виконання заявником умов і правил провадження певного виду діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.
7. Спеціальний дозвіл видається за формою згідно з додатком 2. Бланки спеціального дозволу виготовляються друкарським способом.
8. У спеціальному дозволі зазначаються:
прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання або найменування і місцезнаходження суб'єктів діяльності;
вид діяльності, на яку видається спеціальний дозвіл;
місце провадження діяльності;
особливі умови та правила провадження виду діяльності;
номер реєстрації спеціального дозволу;
дата видачі і термін дії спеціального дозволу.
Спеціальний дозвіл підписується Головою ДАЗВ і скріплюється печаткою.
( Абзац восьмий пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 669 від 22.06.2011 )
Передача спеціального дозволу іншим юридичним і фізичним особам забороняється.
Термін дії спеціального дозволу встановлюється ДАЗВ.
Дія дозволу поширюється на всю територію, віднесену до сфери управління ДАЗВ, якщо інше не обумовлено в дозволі.
У разі потреби ДАЗВ затверджує інструкції щодо умов і вимог провадження окремих видів діяльності та контролю за їх дотриманням.
Спеціальний дозвіл видається не пізніше трьох днів з дня прийняття рішення про його видачу.
Видача дозволів проводиться безкоштовно.
У видачі спеціального дозволу може бути відмовлено у разі виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих заявником, а також у разі неможливості провадження заявником певного виду діяльності відповідно до умов зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення. У рішенні про відмову у видачі спеціального дозволу, який видається заявнику у письмовій формі у термін не пізніш як 30 днів з дня отримання заяви, зазначаються підстави відмови.
9. Продовження дії спеціального дозволу провадиться у порядку, встановленому для його отримання.
10. У разі втрати спеціального дозволу суб'єкт діяльності зобов'язаний у 10-денний термін повідомити про це ДАЗВ та подати заяву про видачу дубліката спеціального дозволу.
Дублікат спеціального дозволу видається суб'єкту діяльності у 20-денний термін після подання відповідної заяви.
У цьому разі на бланку спеціального дозволу у правому кутку ставиться штамп "Дублікат" і дата видачі.
У видачі дубліката спеціального дозволу може бути відмовлено у разі порушення терміну подання заяви про його видачу, виявлення розбіжностей між відомостями, викладеними у заяві і зазначеними у книзі обліку виданих спеціальних дозволів.
У рішенні про відмову у видачі дубліката, яке видається заявнику в письмовій формі у 20-денний термін після подання відповідної заяви, зазначаються підстави відмови.
11. Спеціальний дозвіл підлягає переоформленню у разі зміни:
місцезнаходження, а також найменування юридичної особи;
відомостей, зазначених у спеціальному дозволі, виданому громадянину.
Для переоформлення спеціального дозволу суб'єкт діяльності зобов'язаний у 10-денний термін з дня настання змін подати заяву на переоформлення спеціального дозволу із зазначенням цих змін та копії документів, що підтверджують такі зміни.
Переоформлення спеціального дозволу проводиться протягом 20 днів з дня подання заяви разом з відповідними документами у порядку, встановленому для його видачі. До здійснення цього переоформлення діє раніше виданий спеціальний дозвіл.
У разі прострочення суб'єктом діяльності терміну подання заяви про переоформлення спеціального дозволу він підлягає оформленню в порядку, встановленому для його видачі.
12. ДАЗВ має право зупинити дію спеціального дозволу у разі:
порушення суб'єктом діяльності умов спеціального дозволу;
невиконання умов спеціального дозволу суб'єктом діяльності у визначений ДАЗВ термін.
У разі своєчасного усунення порушень, що призвели до зупинення дії спеціального дозволу, ДАЗВ приймає рішення про поновлення його дії.
ДАЗВ має право анулювати спеціальний дозвіл у разі:
виявлення недостовірних відомостей у заяві на видачу спеціального дозволу чи в документах, що додаються до неї;

................
Перейти до повного тексту