1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 2 березня 2011 р. N 180
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів із захисту, відтворення та підвищення родючості ґрунтів
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 950 від 14.12.2016 N 344 від 29.03.2024 )
Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів із захисту, відтворення та підвищення родючості ґрунтів, що додається.
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 2 березня 2011 р. N 180
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів із захисту, відтворення та підвищення родючості ґрунтів
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству аграрної політики та продовольства за програмою "Фінансування заходів по захисту, відтворенню та підвищенню родючості ґрунтів" (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міністерство аграрної політики та продовольства.
3. Бюджетні кошти спрямовуються на виплату у поточному бюджетному періоді компенсації витрат, пов'язаних із здійсненням заходів з вапнування дуже сильнокислих (значення рН сольової витяжки становить менше ніж 4,1) та сильнокислих (значення рН сольової витяжки становить 4,1-4,5) ґрунтів (далі - компенсація) суб'єктам господарювання незалежно від організаційно-правової форми і форми власності, які займаються виробництвом сільськогосподарської продукції (далі - сільськогосподарські підприємства).
Компенсація надається на такі витрати:
оплату робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації;
оплату вартості меліорантів - вапняків природних, вапняків, дефекату, крейди, туфів, сапонітів, мергелів, доломітового борошна (доломіту), фосфоритів, вапняково-сірчаних сумішей, залізо-кальцієвого шламу;
оплату транспортування меліорантів, їх внесення (розкидання та загортання) у ґрунт.
Компенсація виплачується з розрахунку 500 гривень за 1 гектар земель, на яких здійснено заходи з вапнування дуже сильнокислих (значення рН сольової витяжки становить менше ніж 4,1) та сильнокислих (значення рН сольової витяжки становить 4,1-4,5) ґрунтів (далі - заходи з вапнування ґрунтів).
4. Компенсація надається на конкурсній основі сільськогосподарським підприємствам, які відповідно до проектно-кошторисної документації, що розробляється обласними державними технологічними центрами охорони родючості ґрунтів і якості продукції, здійснили заходи з вапнування ґрунтів.
5. Управління агропромислового розвитку районних держадміністрацій з метою визначення переліку сільськогосподарських підприємств, що претендують на одержання компенсації, утворюють районні комісії, до складу яких входять начальник управління (голова комісії), по одному представнику фінансового управління, органу Держаудитслужби.
( Абзац перший пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 950 від 14.12.2016 )
Примірне положення про районну комісію затверджується Міністерством аграрної політики та продовольства.
6. Районна комісія протягом десяти робочих днів після її утворення розміщує у друкованих засобах масової інформації оголошення із зазначенням переліку необхідних для отримання компенсації документів, строку та умов їх подання.
7. Для отримання компенсації сільськогосподарські підприємства подають районній комісії:
відповідну заяву;
копію проектно-кошторисної документації на здійснення заходів з вапнування ґрунтів, засвідчену підписом керівника сільськогосподарського підприємства;

................
Перейти до повного тексту