- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
І НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 15 вересня 1999 р. N 1721 Київ |
Про створення внутрішньої платіжної системи Державного казначейства
З метою створення умов для більш ефективного управління коштами державного бюджету шляхом консолідації рахунків органів Державного казначейства в Національному банку на базі внутрішньої платіжної системи Державного казначейства Кабінет Міністрів України і Національний банк України
постановляють:
1. Запровадити в грудні 1999 - 2000 рр. пілотний проект функціонування Єдиного казначейського рахунку (ЄКР) в Чернігівській області, у зв'язку з чим:
затвердити склад міжвідомчої робочої групи для розроблення моделі функціонування ЄКР на рівні області та створення внутрішньої платіжної системи Державного казначейства (додається);
Головному управлінню Державного казначейства протягом вересня 1999 р. скласти специфікацію та визначити обсяги фінансових ресурсів для закупівлі необхідного комп'ютерного і телекомунікаційного обладнання, програмного забезпечення та засобів захисту інформації з метою впровадження пілотного проекту моделі і порядку функціонування ЄКР в повному обсязі;
Міністерству фінансів з метою впровадження пілотного проекту профінансувати видатки органів Державного казначейства в сумі 3 млн. гривень на закупівлю необхідного комп'ютерного та телекомунікаційного обладнання, програмного забезпечення, засобів захисту інформації, на оплату послуг електронної пошти і системи електронних платежів Національного банку, а також на створення окремих підрозділів (методології функціонування ЄКР, управління грошовими ресурсами, інформаційно-розрахункового забезпечення) для розроблення та забезпечення функціонування внутрішньої платіжної системи Державного казначейства за рахунок коштів резервного фонду Кабінету Міністрів України.
2. Установити граничну чисельність працівників:
територіальних органів Державного казначейства в кількості 11656 одиниць - з 1 жовтня 1999 р., 11890 одиниць - з 1 січня 2000 року;
Головного управління Державного казначейства в кількості 318 одиниць - з 1 жовтня 1999 року.
3. Міністерству фінансів, Головному управлінню Державного казначейства до 15 вересня 1999 р. створити окремі підрозділи (методології функціонування ЄКР, управління грошовими ресурсами, інформаційно-розрахункового забезпечення) для розроблення та забезпечення функціонування внутрішньої платіжної системи Державного казначейства.
Міністерству фінансів у 2000 році забезпечити асигнування видатків на створення та впровадження внутрішньої платіжної системи Державного казначейства у сумі 17,5 млн. гривень.
4. Міністерству фінансів, Головному управлінню Державного казначейства, Міністерству праці та соціальної політики внести пропозиції щодо встановлення додаткової надбавки у розмірі 50 відсотків до посадового окладу працівникам органів Державного казначейства, залученим до розроблення, впровадження та забезпечення функціонування внутрішньої платіжної системи Державного казначейства.
5. Надати органам Державного казначейства статус учасників системи електронних платежів Національного банку на загальних засадах відповідно до Положення про міжбанківські розрахунки в Україні та право здійснювати через цю систему тільки платежі та міжбанківські розрахунки.
6. Визнати за необхідне внести зміни до відповідних нормативно-правових актів Національного банку та підготувати проект закону України про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України".
7. Взяти до відома, що Національним банком разом з Головним управлінням Державного казначейства, Державною податковою адміністрацією за результатами впровадження пілотного проекту з консолідації рахунків органів Державного казначейства у Чернігівській області в обласному управлінні Національного банку вживатимуться заходи для розроблення до 1 березня 2000 р. плану поетапного переходу протягом першого півріччя 2000 р. органів Державного казначейства на ЄКР у Національному банку.
Прем'єр-міністр України Голова Національного банку України | В.ПУСТОВОЙТЕНКО В.ЮЩЕНКО |
................Перейти до повного тексту