1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 30 жовтня 1998 р. N 1715
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 99 від 06.02.2013 )
Про утворення підрозділів місцевих органів виконавчої влади з питань внутрішньої політики
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1101 від 22.06.99 N 1306 від 22.07.99 N 1965 від 25.12.2002 N 128 від 05.03.2008 ) ( Постанова втратила чинність у частині, що стосується примірного переліку управлінь, відділів та інших структурних підрозділів обласної та Севастопольської міської державної адміністрації на підставі Постанови КМ N 1101 від 22.06.99 )
На виконання Розпорядження Президента України від 16 вересня 1998 року N 492 "Про поліпшення діяльності місцевих органів виконавчої влади з реалізації внутрішньої політики" Кабінет Міністрів України
постановляє:
( Пункт 1 втратив чинність на підставі Постанови КМ N 1306 від 22.07.99 )
1. Внести зміни і доповнення до Примірного переліку управлінь, відділів та інших структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Примірного переліку управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та Примірного переліку управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Севастопольської міської державної адміністрації, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 1998 р. N 748 (Офіційний вісник України, 1998 р., N 21, ст. 770):
1) у розділі I зазначених переліків слова "інформаційно-аналітичний відділ" та "відділ взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями" виключити;
2) розділ II зазначених переліків після слів "управління у справах національностей, міграції та релігій" доповнити словами:
"управління з питань внутрішньої політики".
2. Затвердити Типове положення про управління з питань внутрішньої політики обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (додається).
3. Головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити у двотижневий термін створення в установленому порядку структурних підрозділів з питань внутрішньої політики.
Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.20
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 30 жовтня 1998 р. N 1715
( Типове положення про управління з питань внутрішньої політики обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій втратило чинність, у частині, що стосується управлінь з питань внутрішньої політики обласної та Севастопольської міської державної адміністрації згідно з Постановою КМ N 128 від 05.03.2008 )
ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про управління з питань внутрішньої політики обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
1. Управління з питань внутрішньої політики обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі - управління) є структурним підрозділом обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, що утворюється головами обласної, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій і підпорядковується відповідно головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.
2. Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, цим Положенням, розпорядженнями відповідно голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та актами відповідних органів місцевого самоврядування.
3. Основними завданнями управління є:
аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у відповідному регіоні;
сприяння органам виконавчої влади у розвитку їх зв'язків з політичними партіями, громадськими організаціями;
( Абзац третій пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1965 від 25.12.2002 )
інформаційно-аналітичне забезпечення здійснення внутрішньої політики держави в регіоні.
4. Управління відповідно до покладених на нього завдань:
1) аналізує та прогнозує розвиток суспільно-політичних процесів у відповідному регіоні;
2) забезпечує функціонування системи постійного моніторингу громадсько-політичних настроїв населення та оцінки суспільно-політичної ситуації у регіоні;
3) узагальнює громадську думку та реагування різних верств населення на актуальні питання суспільного життя, здійснює оцінку можливих наслідків прийнятих соціальних та політичних рішень;
4) аналізує, узагальнює та прогнозує розвиток ситуації в інформаційному просторі регіону;

................
Перейти до повного тексту