- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 8 лютого 1999 р. N 170 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ
N 153 від 15.02.2002 )
Про затвердження Положення про порядок акредитації організацій, що забезпечують реалізацію програм і проектів міжнародної технічної допомоги
З метою створення відповідно до Указу Президента України від 23 квітня 1998 р.
N 357 єдиної системи акредитації організацій, що забезпечують реалізацію програм і проектів міжнародної технічної допомоги, Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Положення про порядок акредитації організацій, що забезпечують реалізацію програм і проектів міжнародної технічної допомоги (додається).
2. Національному агентству з питань розвитку та європейської інтеграції організувати роботу з акредитації організацій, що забезпечують реалізацію програм і проектів міжнародної технічної допомоги, відповідно до затвердженого цією постановою Положення.
3. Міністерству внутрішніх справ забезпечити видачу організаціям, що пройшли акредитацію, дозволів на виготовлення спеціальних печаток і штампів за зразком, погодженим з Національним агентством з питань розвитку та європейської інтеграції.
Віце-прем'єр-міністр України | С.ТІГІПКО |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 лютого 1999 р. N 170
ПОЛОЖЕННЯ
про порядок акредитації організацій, що забезпечують реалізацію програм і проектів міжнародної технічної допомоги
1. Це Положення визначає порядок акредитації організацій, що забезпечують реалізацію програм і проектів міжнародної технічної допомоги в Україні (далі - програма (проект)).
2. Організаціями, що забезпечують реалізацію програм (проектів) (далі - організації), є такі, що представляють державні, недержавні та міжнародні організації, які уклали договір (контракт) з донором (держави, уряди іноземних держав, а також установи, фонди, уповноважені урядами іноземних держав, та міжнародні організації, що надають Україні технічну допомогу) і які співпрацюють за цим договором (контрактом) у межах програми (проекту) з центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями України згідно з чинними міжнародними договорами та актами законодавства України.
3. Підставою для акредитації організації є державна реєстрація програми (проекту) у Національному агентстві з питань розвитку та європейської інтеграції (далі - Національне агентство) відповідно до законодавства України.
4. Для акредитації до Національного агентства подаються:
лист-звернення від донора щодо акредитації організації, в якому зазначаються назва, юридична адреса організації, адреса організації в Україні, телефон та факс, ім'я, прізвище, посада офіційного представника організації в Україні, списки українського та іноземного персоналу в організації;
легалізоване згідно з вимогами законодавства України доручення про надання повноважень представляти організацію, яка уклала договір (контракт) з донором, для реалізації програми (проекту) в Україні;
реєстраційна картка програми (проекту);
копія договору (контракту), укладеного між донором та виконавцем програми (проекту);
копія програми (проекту) чи технічного завдання.
5. Усі документи, необхідні для акредитації організації, подаються мовою оригіналів з обов'язковим офіційним перекладом українською мовою.
6. Національне агентство розглядає подані документи протягом п'ятнадцяти робочих днів починаючи від дня надходження повного комплекту і приймає рішення про акредитацію організації.
7. Організація вважається акредитованою з дати внесення про це запису до журналу реєстрації, який ведеться у Національному агентстві за зразком згідно з додатком 1 до цього Положення.
8. Акредитація організації підтверджується свідоцтвом за зразком згідно з додатком 2 до цього Положення. Свідоцтво про акредитацію організації є підставою для виготовлення печаток і штампів організації.
9. Свідоцтво про акредитацію організації видається на термін дії договору (контракту), програми (проекту).
10. Свідоцтво про акредитацію організації скріплюється підписом керівника Національного агентства та печаткою.
11. Свідоцтво про акредитацію організації є підтвердженням її статусу як такої, що забезпечує реалізацію програми (проекту) відповідно до міжнародного договору України.
12. Національне агентство подає копії свідоцтв про акредитацію організації до МЗС, МВС, Державної податкової адміністрації та Держкомстату у місячний термін з дати їх видачі не пізніше 10 числа кожного місяця.
13. Якщо в інформації, що міститься в документах, зазначених у пункті 4 цього Положення, сталися будь-які зміни, акредитована організація зобов'язана направити письмове повідомлення про це Національному агентству у 5-денний термін. На підставі інформації про зміни Національне агентство поновлює акредитацію організації.
14. В акредитації може бути відмовлено у разі:
невідповідності поданих документів вимогам законодавства України;
виявлення у поданих документах недостовірної інформації.
15. У разі продовження терміну дії відповідного договору (контракту) Національне агентство поновлює акредитацію організації в порядку, визначеному цим Положенням.
16. Національне агентство має право скасувати акредитацію організації у разі:
офіційного звернення організації, яка давала доручення на здійснення представницьких функцій, про скасування акредитації;
припинення дії договору (контракту) на виконання програми (проекту);
скасування державної реєстрації програми (проекту);
настання інших причин, передбачених законодавством України.
17. Національне агентство протягом п'яти робочих днів від дня прийняття рішення про скасування акредитації організації зобов'язане повідомити про це зазначену організацію, уповноважений банк України, де відкрито рахунок організації, МЗС, МВС, Державну податкову адміністрацію, Держкомстат та дипломатичне представництво відповідної держави в Україні.
18. Після повідомлення про скасування акредитації організації уповноважена нею особа зобов'язана у десятиденний термін повернути до Національного агентства свідоцтво про акредитацію та передати до МВС спеціальну печатку і штамп організації.
................Перейти до повного тексту