- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 17 лютого 2021 р. № 160 Київ |
Про затвердження Порядку проведення випробувань та прийняття на озброєння (постачання) зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, засобів і обладнання іноземного виробництва
Затвердити Порядок проведення випробувань та прийняття на озброєння (постачання) зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, засобів і обладнання іноземного виробництва, що додається.
Прем'єр-міністр України |
Д. ШМИГАЛЬ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 лютого 2021 р. № 160
ПОРЯДОК
проведення випробувань та прийняття на озброєння (постачання) зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, засобів і обладнання іноземного виробництва
Загальна частина
1. Цей Порядок визначає механізм проведення випробування та прийняття на озброєння (постачання) зразків озброєння, військової і спеціальної техніки (далі - зразок) іноземного виробництва.
2. Терміни, що вживаються у цьому Порядку, мають таке значення:
функційні випробування - випробування, що проводяться комісією державного замовника з метою встановлення значень показників призначення зразка іноземного виробництва.
Організація та порядок проведення випробувань, права та обов'язки членів комісії, а також порядок прийняття на озброєння (постачання) зразка іноземного виробництва визначаються наказами державного замовника.
3. Прийняття на озброєння (постачання) зразка іноземного виробництва здійснюється на підставі позитивних результатів його функційних випробувань, проведених з метою оцінювання відповідності бойових, технічних і експлуатаційних характеристик (у тому числі вартість життєвого циклу, наявність місцевої складової виробництва та доступу до критичних матеріалів, комплектувальних виробів і технологій, а також гарантованого постачання інших запасних частин на весь період експлуатації) зразка вимогам державного замовника.
4. Рішення на проведення функційних випробувань зразка іноземного виробництва приймає державний замовник. У разі потреби рішення на проведення функційних випробувань зразка іноземного виробництва може погоджуватися з іншими державними замовниками та генеральним конструктором за відповідним напрямом.
Державні замовники для прийняття зразка на озброєння (постачання) можуть використовувати результати випробувань та сертифікації, які проведені іншими державними замовниками.
Підготовка рішення на проведення функційних випробувань
5. Рішення на проведення функційних випробувань готує структурний підрозділ (орган військового управління) державного замовника, в інтересах якого зразок іноземного виробництва планується до прийняття на озброєння (постачання). У разі постачання зразка як міжнародної технічної допомоги рішення на проведення функційних випробувань готується службою забезпечення органу військового управління за відповідною номенклатурою предмета постачання.
6. Програма та методики функційних випробувань розробляються науково-дослідною установою державного замовника (або науково-дослідною установою іншого державного замовника) для забезпечення точності та/або вірогідності результатів випробувань.
7. Для прийняття обґрунтованого рішення на проведення функційних випробувань зразка іноземного виробництва з метою прийняття рішення щодо доцільності прийняття його на озброєння (постачання) для задоволення потреб державного замовника структурний підрозділ (орган військового управління) державного замовника готує інформацію стосовно:
................Перейти до повного тексту