- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 12 жовтня 2000 р. N 1552
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ
N 242 від 17.03.2023 )
Про затвердження Порядку розгляду та схвалення інвестиційних проектів, що реалізуються у пріоритетних видах економічної діяльності на території міста Шостки Сумської області
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 896 від 26.07.2001
N 9 від 10.01.2002
N 1368 від 27.08.2003
N 479 від 14.04.2004
N 1168 від 08.09.2004 )
Кабінет Міністрів України постановляє:
( Вступна частина із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 479 від 14.04.2004 )
Затвердити Порядок розгляду та схвалення інвестиційних проектів, що реалізуються у пріоритетних видах економічної діяльності на території міста Шостки Сумської області (додається).
Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО
Інд. 27
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 жовтня 2000 р. N 1552
ПОРЯДОК
розгляду та схвалення інвестиційних проектів, що реалізуються у пріоритетних видах економічної діяльності на території міста Шостки Сумської області
( У Порядку слова "сировини, матеріалів" і "сировини та матеріалів" виключено згідно з Постановою КМ
N 479 від 14.04.2004 )
1. Цей Порядок визначає процедуру розгляду та схвалення виконавчим комітетом Шосткинської міської ради (далі - виконавчий комітет) інвестиційних проектів, що реалізуються суб'єктами підприємницької діяльності у пріоритетних видах економічної діяльності на території міста Шостки Сумської області, де запроваджено спеціальний режим інвестиційної діяльності (далі - інвестиційний проект).
2. Суб'єкт підприємницької діяльності, який має намір реалізувати інвестиційний проект, або уповноважена ним у встановленому порядку особа (далі - заявник) подає до виконавчого комітету такі документи:
заяву про розгляд інвестиційного проекту за формою згідно з додатком;
інвестиційний проект, підписаний заявником, прошитий і пронумерований, у трьох примірниках;
нотаріально засвідчені копії свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності та засновницьких документів юридичної особи;
у разі коли заявником є іноземна юридична особа, - документи, що свідчать про реєстрацію (створення) іноземної юридичної особи у країні її місцезнаходження (витяг з торговельного, банківського або судового реєстру тощо). Ці документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни, що їх видала, перекладені українською мовою та легалізовані у консульській установі України, якщо міжнародними договорами України не передбачено інше. Зазначені документи можуть бути засвідчені також у посольстві відповідної держави в Україні та легалізовані в МЗС;
проект договору щодо реалізації інвестиційного проекту, складений відповідно до Типового договору (контракту) на реалізацію інвестиційного проекту на території пріоритетного розвитку в спеціальній (вільній) економічній зоні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 1999 р.
N 1199;
висновки щодо інвестиційного проекту органів, що здійснюють контроль за додержанням безпеки виробництва та праці, протипожежної і екологічної безпеки, інших органів та організацій відповідно до законодавства;
довідку органу державної податкової служби за місцезнаходженням заявника про стан розрахунків із сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) - для юридичних осіб, зареєстрованих в Україні.
У разі потреби виконавчий комітет може вимагати від заявника подання інших документів, що підтверджують спроможність заявника реалізувати інвестиційний проект.
Заявник несе відповідальність за достовірність інформації, що міститься у підготовлених ним документах.
3. Якщо інвестиційний проект передбачає ввезення на митну територію України устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них, разом з документами, визначеними у пункті 2 цього Порядку, заявник подає до виконавчого комітету:
переліки та обсяги устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них із зазначенням коду товару згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД), що ввозитимуться в Україну виключно для реалізації інвестиційного проекту, які є його невід'ємною частиною;
обгрунтування обсягів ввезення устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них.
( Пункт 3 в редакції Постанови КМ
N 896 від 26.07.2001 )
4. Після перевірки комплектності пакета документів, зазначених у пунктах 2 та 3 цього Порядку, виконавчий комітет реєструє дату їх надходження у спеціальному журналі, присвоює реєстраційний номер і видає заявнику письмове підтвердження їх одержання. Форма ведення спеціального журналу встановлюється виконавчим комітетом.
5. Копії зареєстрованих документів заявника виконавчий комітет у триденний термін з дня їх реєстрації надсилає Сумській облдержадміністрації для проведення експертизи інвестиційного проекту виходячи з програм економічного і соціального розвитку області, а також перевірки обгрунтованості переліку та обсягів устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них, ввезення яких передбачено інвестиційним проектом.
( Абзац перший пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 896 від 26.07.2001 )
Копію заяви про розгляд інвестиційного проекту та копію інвестиційного проекту виконавчий комітет надсилає в триденний термін з дня реєстрації документів Мінекономіки для проведення за участю Мінфіну, Мінпромполітики, Державної податкової адміністрації у Сумській області експертизи інвестиційного проекту з метою запобігання негативним наслідкам його реалізації, зокрема щодо виконання державних програм економічного, науково-технічного та соціального розвитку, обсягів надходжень до бюджетів, а також з метою визначення джерел покриття можливих втрат.
( Абзац другий пункту 5 в редакції Постанови КМ
N 9 від 10.01.2002 )
Висновки експертиз Мінекономіки, Сумської облдержадміністрації повинні бути надіслані виконавчому комітетові в місячний термін.
( Абзац третій пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 9 від 10.01.2002 )
6. Виконавчий комітет розглядає зареєстровані документи заявника разом з експертними висновками стосовно інвестиційного проекту і приймає рішення про схвалення або відмову у схваленні інвестиційного проекту в термін, який не може перевищувати 60 днів з дня подання документів заявником.
6-1. Рішення про схвалення інвестиційного проекту приймається виконавчим комітетом лише за наявності позитивних висновків щодо доцільності його реалізації від усіх центральних органів виконавчої влади, залучених до проведення експертизи.
( Порядок доповнено пункто 6-1 згідно з Постановою КМ
N 1368 від 27.08.2003 )
7. У разі схвалення виконавчим комітетом інвестиційного проекту заявникові у дводенний термін видається відповідне свідоцтво разом з одним примірником інвестиційного проекту, на титульному листі якого зазначається дата і номер рішення, ставиться підпис голови виконавчого комітету та печатка. Один примірник інвестиційного проекту зберігається у виконавчому комітеті.
( Абзац перший пункту 7 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 479 від 14.04.2004 )
Якщо інвестиційний проект передбачає ввезення на митну територію України устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них, один його примірник, оформлений згідно із зазначеними в абзаці першому цього пункту нормами, надсилається виконавчим комітетом відповідному митному органу.
................Перейти до повного тексту