- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 23 грудня 2009 р. N 1420 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ
N 154 від 20.02.2013 )
Деякі питання реалізації статті 186-1 Земельного кодексу України
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 930 від 10.10.2012 )
1. Затвердити Типове положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою, що додається.
2. Державному агентству земельних ресурсів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству охорони здоров’я, Міністерству культури, Державній службі гірничого нагляду та промислової безпеки, Державному агентству лісових ресурсів, Державному агентству водних ресурсів, Раді міністрів Автономної Республіки Крим забезпечити участь своїх представників у роботі комісій з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою (далі - комісії).
( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 930 від 10.10.2012 )
3. Київській та Севастопольській міським, районним державним адміністраціям затвердити у двотижневий строк склад комісій і положення про них.
Рекомендувати міським радам міст обласного значення затвердити склад комісій і положення про них у зазначений строк.
4. Установити, що до затвердження складу комісій висновки про погодження документації із землеустрою надаються органами, зазначеними у частині третій статті
186-1 Земельного кодексу України, в установленому порядку.
Прем'єр-міністр України | Ю.ТИМОШЕНКО |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 грудня 2009 р. N 1420
ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою
( У тексті Типового положення слово "Держкомзему" замінено словом "Держземагентства" згідно з Постановою КМ
N 930 від 10.10.2012 )
1. Комісія з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою (далі - комісія), є постійно діючим органом, утвореним районною та міською держадміністрацією - у районах і мм. Києві та Севастополі, міською радою - у містах обласного значення.
2. Комісія у своїй діяльності керується
Конституцією і законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до
Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами та нормативними документами, прийнятими відповідно до законів України, та цим Положенням.
3. До повноважень комісії належить надання висновків про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або місця розташування об'єкта.
4. Для отримання висновку про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або місця розташування об'єкта орган, уповноважений приймати рішення про передачу у власність чи надання у користування земельної ділянки, подає комісії для розгляду проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки або клопотання про погодження місця розташування об'єкта разом з додатками (далі - документація із землеустрою).
5. Комісія розглядає документацію із землеустрою протягом трьох тижнів з дня надходження та надає висновки про її погодження або відмову у погодженні.
Порядок розгляду документації із землеустрою членом комісії визначається комісією.
6. У разі надання комісією висновку про відмову у погодженні документації із землеустрою така документація разом з висновком повертається органу, який її подав.
У разі коли проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає обов'язковій державній експертизі, погоджений проект подається комісією до відповідного територіального органу Держземагентства для проведення такої експертизи відповідно до закону з одночасним інформуванням його розробника або замовника. Оплата послуг з проведення обов'язкової державної експертизи проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки здійснюється замовниками такої експертизи, що визначені у статті
7 Закону України
"Про державну експертизу землевпорядної документації".
7. Документація із землеустрою, погоджена комісією, вважається такою, що погоджена органами, представники яких входять до її складу.
8. Результати роботи комісії оформлюються:
1) у разі відсутності зауважень членів комісії:
висновком про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки - у разі безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами відповідно до статті
118 Земельного кодексу України та надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування відповідно до статті
123 зазначеного
Кодексу;
................Перейти до повного тексту