1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 26 грудня 2011 р. № 1397
Київ
Про затвердження Порядку функціонування національної інформаційної системи державного ринкового нагляду, внесення до неї відомостей і подання повідомлень
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 442 від 26.06.2013 № 916 від 06.11.2019 )
Відповідно до частини сьомої статті 42 Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Порядок функціонування національної інформаційної системи державного ринкового нагляду, внесення до неї відомостей і подання повідомлень, що додається.
2. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 грудня 2011 р. № 1397
ПОРЯДОК
функціонування національної інформаційної системи державного ринкового нагляду, внесення до неї відомостей і подання повідомлень
( У тексті Порядку слова "їх територіальні органи," у всіх відмінках виключено згідно з Постановою КМ № 442 від 26.06.2013 ) ( У тексті Порядку слово "Мінекономрозвитку" замінено словом "Мінекономіки" згідно з Постановою КМ № 916 від 06.11.2019 )
1. Цей Порядок визначає механізм функціонування національної інформаційної системи державного ринкового нагляду, внесення до неї відомостей і подання повідомлень з метою автоматизації обміну інформацією між органами державного ринкового нагляду (далі - органи ринкового нагляду), митними органами та Мінекономіки.
2. Функціонування національної інформаційної системи державного ринкового нагляду (далі - інформаційна система) забезпечує Мінекономіки.
3. Інформаційна система складається з:
1) електронного реєстру рішень органів ринкового нагляду (далі - електронний реєстр);
2) електронної автоматизованої системи обміну повідомленнями між органами ринкового нагляду та митними органами (далі - електронна система).
4. До електронного реєстру стосовно всіх рішень, прийнятих органами ринкового нагляду відповідно до Законів України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" та "Про загальну безпечність нехарчової продукції", вносяться не пізніше трьох робочих днів з дати прийняття такі відомості:
1) найменування органу, який прийняв рішення;
2) назва рішення;
3) дата прийняття та обліковий номер рішення (у разі його присвоєння органом ринкового нагляду);
4) найменування продукції;
5) код згідно з ДКПП (для вітчизняної продукції);
6) код згідно з УКТЗЕД (за наявності документального підтвердження класифікації товарів згідно з УКТЗЕД для продукції іноземного виробництва);
7) кількість продукції (тільки для партії продукції);
8) найменування виробника продукції та його місцезнаходження;

................
Перейти до повного тексту