- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 21 листопада 2007 р. N 1331
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ
N 391 від 21.04.2021 )
Про затвердження Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності співробітників кадрового складу розвідувальних органів
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 868 від 19.09.2012 )
1. Затвердити Порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності співробітників кадрового складу розвідувальних органів, що додається.
2. Установити, що:
за випадками, що сталися включно до 31 грудня 2007 р., сума грошової допомоги обчислюється з посадового окладу, окладу за військовим званням, відсоткової надбавки за вислугу років та щомісячної надбавки у розмірі 100 відсотків грошового забезпечення (окладів грошового забезпечення та надбавки за вислугу років) згідно із законодавством за останньою посадою, яку співробітник кадрового складу займав на день втрати працездатності, а особа, звільнена з військової служби, - на день звільнення;
порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності військовослужбовців, які не належать до кадрового складу розвідувальних органів, визначаються на загальних підставах.
Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 31
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 листопада 2007 р. N 1331
ПОРЯДОК
та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності співробітників кадрового складу розвідувальних органів
1. Цей Порядок визначає умови та механізм виплати одноразової грошової допомоги (далі - грошова допомога) у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва), що сталися під час виконання службових обов'язків, чи інвалідності співробітників кадрового складу розвідувального органу, а також колишніх співробітників підрозділів Міністерства оборони України, Служби національної безпеки України, Служби безпеки України, Прикордонних військ України, на які покладалося провадження розвідувальної діяльності до набрання чинності Законом України
"Про розвідувальні органи України", перелік яких визначається відповідно Міноборони, Службою зовнішньої розвідки, Адміністрацією Держприкордонслужби за погодженням з Мінфіном (далі - співробітники кадрового складу), в період проходження служби або не пізніше ніж через три місяці після звільнення із служби чи після закінчення цього строку, але внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце в період проходження служби та пов'язані з виконанням службових обов'язків.
2. У разі загибелі (смерті) співробітника кадрового складу під час виконання службових обов'язків грошова допомога виплачується сім'ї загиблого (померлого), а в разі її відсутності - батькам та утриманцям у розмірі десятирічного грошового забезпечення (заробітку) загиблого (померлого) за останньою посадою, яку він займав на день настання події.
Особи, які мають право на одержання грошової допомоги у разі загибелі (смерті) співробітника кадрового складу під час виконання службових обов'язків, визначаються відповідно до законодавства.
Грошова допомога виплачується рівними частками усім особам, які мають право на її одержання. У разі відмови однієї з осіб від грошової допомоги її частка рівномірно розподіляється між іншими особами, які мають право на одержання такої допомоги.
3. Грошова допомога виплачується співробітникам кадрового складу в разі:
1) поранення (контузії, травми або каліцтва), заподіяного під час виконання службових обов'язків (без встановлення групи інвалідності), у розмірі, що визначається залежно від ступеня втрати працездатності у відсотковому відношенні до 36-місячного грошового забезпечення (заробітку);
2) інвалідності, що настала в період проходження служби або не пізніше ніж через три місяці після звільнення із служби, у розмірі:
48-місячного грошового забезпечення (заробітку) - інвалідам I групи;
42-місячного грошового забезпечення (заробітку) - інвалідам II групи;
36-місячного грошового забезпечення (заробітку) - інвалідам III групи;
3) інвалідності, що настала в період проходження служби або не пізніше ніж через три місяці після звільнення із служби внаслідок захворювання або нещасного випадку, пов'язаного з виконанням службових обов'язків, чи інвалідності, що настала після закінчення цього строку, після звільнення із служби внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце в період проходження служби та пов'язані з виконанням службових обов'язків, у розмірі:
60-місячного грошового забезпечення (заробітку) - інвалідам I групи;
54-місячного грошового забезпечення (заробітку) - інвалідам II групи;
48-місячного грошового забезпечення (заробітку) - інвалідам III групи.
У разі встановлення групи інвалідності, яка дає право на отримання грошової допомоги у більшому розмірі, вона виплачується з урахуванням раніше виплаченої суми.
4. Сума грошової допомоги обчислюється з посадового окладу за останньою посадою, яку співробітник кадрового складу займав на день втрати працездатності, а особа, звільнена з військової служби, - на день звільнення.
................Перейти до повного тексту