1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Указ


У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
( Указ втратив чинність на підставі Указу Президента N 889/2000 від 14.07.2000 )
Про Комісію з питань ядерної політики та екологічної безпеки при Президентові України
З метою підвищення ефективності діяльності Комісії з питань ядерної політики та екологічної безпеки при Президентові України
постановляю:
1. Затвердити Положення про Комісію з питань ядерної політики та екологічної безпеки при Президентові України (додається).
2. Затвердити персональний склад Комісії з питань ядерної політики та екологічної безпеки при Президентові України (додається).
3. Покласти на Апарат Ради національної безпеки і оборони України фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності Комісії.
4. Визнати такими, що втратили чинність:
статті 2 і 4 Указу Президента України від 9 березня 1995 року N 191 "Про заходи щодо забезпечення формування державної ядерної політики та екологічної безпеки";
Указ Президента України від 17 березня 1995 року N 235 "Про Положення про Комісію з питань ядерної політики та екологічної безпеки".
Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 4 грудня 1997 року
N 1328/97
ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 4 грудня 1997 року N 1328/97
ПОЛОЖЕННЯ
про Комісію з питань ядерної політики та екологічної безпеки при Президентові України
1. Комісія з питань ядерної політики та екологічної безпеки при Президентові України (далі - Комісія) є консультативно-дорадчим органом у сфері ядерної політики та екологічної безпеки.
2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України та цим Положенням.
3. Основними завданнями Комісії є:
внесення Президентові України, Раді національної безпеки і оборони України пропозицій щодо формування та реалізації державної ядерної політики, забезпечення радіаційної, екологічної безпеки;
участь у розробленні проектів законів України, актів Президента України, загальнодержавних, регіональних та інших програм з питань, що належать до її повноважень;
вивчення та узагальнення вітчизняного і зарубіжного досвіду вирішення проблем, пов'язаних з ядерною, радіаційною та екологічною безпекою, використанням ядерної енергії, внесення у встановленому порядку пропозицій щодо впровадження в Україні новітніх досягнень.
4. Комісія для виконання покладених на неї завдань має право:
одержувати у встановленому порядку безоплатно від центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій необхідну для її діяльності інформацію;
утворювати, в разі потреби, робочі та експертні комісії, групи, залучати до роботи в них представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, провідних учених і фахівців (за погодженням з їх керівниками);
організовувати розроблення і виконання наукових та інших проектів, проводити наукові конференції, семінари, наради з питань, що належать до сфери діяльності Комісії.
5. Комісія утворюється у складі голови, заступників голови, відповідального секретаря та членів Комісії, які працюють на громадських засадах.
Голову Комісії призначає Президент України за поданням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
Персональний склад Комісії затверджує Президент України за поданням голови Комісії, погодженим з Секретарем Ради національної безпеки і оборони України.
6. Основною формою роботи Комісії є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше одного разу на квартал.
Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутня більшість її членів.
Головує на засіданнях голова Комісії, а в разі його відсутності - один із заступників голови Комісії.
Для участі у засіданнях Комісії можуть бути запрошені представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації, підприємств, установ, організацій, провідні вчені та спеціалісти.

................
Перейти до повного тексту