- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 14 січня 2004 р. N 13 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ
N 260 від 06.03.2019 )
Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету, які виділяються для часткової компенсації вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1046 від 12.08.2004 )
1. Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, які виділяються для часткової компенсації вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва (додається).
2. Установити, що Міністерство промислової політики регулює (встановлює) з 1 січня по 1 липня 2004 р. за погодженням з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерством аграрної політики і Міністерством фінансів граничний рівень оптово-відпускних цін на мінеральні добрива вітчизняного виробництва, для часткової компенсації вартості яких виділяються кошти
державного бюджету.
Прем'єр-міністр України | В.ЯНУКОВИЧ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 січня 2004 р. N 13
ПОРЯДОК
використання коштів державного бюджету, які виділяються для часткової компенсації вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів у сумі 140 млн гривень, передбачених у
Державному бюджеті України на 2004 рік за бюджетною програмою КПКВ 2801370 "Часткова компенсація вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва" для часткової компенсації вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва (далі - компенсація).
2. Мінагрополітики доводить до Міністерства агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головних управлінь сільського господарства і продовольства обласних та управління сільського господарства і продовольства Севастопольської міської держадміністрацій обсяги асигнувань і затверджує кошториси з урахуванням наявної площі орних земель.
3. Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головні управління сільського господарства і продовольства обласних, управління сільського господарства і продовольства районних та Севастопольської міської держадміністрацій для визначення сільгосптоваровиробників, яким надаватиметься компенсація, утворюють відповідні комісії, до складу яких включаються начальник головного управління (управління) (голова комісії), представник фінансового територіального органу, голова асоціації фермерів, представник ради сільгосптоваровиробників (далі - обласні, районні комісії).
4. Обласні комісії за погодженням з Мінагрополітики можуть визначити на конкурсних засадах операторів для закупівлі та доставки в регіони мінеральних добрив для наступної їх реалізації сільгосптоваровиробникам.
( Пункт 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1046 від 12.08.2004 )
5. Сільгосптоваровиробники подають до районних комісій заяву за зразком згідно з додатком 1 та копії таких підтвердних бухгалтерських документів: платіжного доручення або розрахункового чека, видаткової накладної та довідки районної державної податкової інспекції щодо відсутності (наявності) заборгованості за податковими зобов'язаннями.
( Абзац перший пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1046 від 12.08.2004 )
Компенсація проводиться щомісяця в межах доведених обсягів асигнувань.
6. Сума компенсації визначається в розмірі згідно з додатком 2.
( Пункт 6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1046 від 12.08.2004 )
7. Районна комісія щомісяця до 5 числа наступного за звітним місяця розглядає подані матеріали та приймає рішення про включення сільгосптоваровиробників, які мають право на компенсацію, до реєстру згідно з додатком 3.
8. Управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрацій подають до 10 числа наступного за звітним місяця Міністерству агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головним управлінням сільського господарства і продовольства облдержадміністрацій інформацію про обсяги закупівлі мінеральних добрив вітчизняного виробництва.
Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головні управління сільського господарства і продовольства обласних та управління сільського господарства і продовольства Севастопольської міської держадміністрацій подають до 15 числа наступного за звітним місяця Мінагрополітики зведену інформацію за зразком згідно з додатком 4.
Мінагрополітики на підставі зведеної інформації готує і подає Державному казначейству відомість про розподіл коштів між Міністерством агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головними управліннями сільського господарства і продовольства обласних та управлінням сільського господарства і продовольства Севастопольської міської держадміністрацій.
9. Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головні управління сільського господарства і продовольства обласних, управління сільського господарства і продовольства Севастопольської міської держадміністрацій на підставі поданих згідно з додатком 3 реєстрів пропорційно надають відповідним територіальним органам Державного казначейства розподіли коштів між управліннями сільського господарства і продовольства райдержадміністрацій.
10. Управління сільського господарства і продовольства районних та Севастопольської міської держадміністрацій надають відповідним територіальним органам Державного казначейства платіжні доручення на перерахування коштів, що підлягають використанню для компенсації, на поточні рахунки сільгосптоваровиробників в установах банків. Перерахування коштів здійснюється на підставі документів, поданих сільгосптоваровиробниками згідно з пунктом 5 цього Порядку.
Сільгосптоваровиробники спрямовують бюджетні кошти в першу чергу на погашення заборгованості з виплати заробітної плати і внесення платежів до бюджетів усіх рівнів, на виконання Програми
"Зерно України 2001-2004".
Документи зберігаються протягом трьох років в управліннях сільського господарства і продовольства районних та Севастопольської міської держадміністрацій.
Складення та подання фінансової звітності про використання коштів державного бюджету для компенсації здійснюється в установленому законодавством порядку.
11. Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головні управління сільського господарства і продовольства обласних держадміністрацій подають Мінагрополітики після закінчення бюджетного року звіт згідно з додатком 5.
Мінагрополітики подає Мінфіну до 1 лютого наступного за звітним року узагальнену інформацію про ефективність використання коштів державного бюджету для часткової компенсації вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва.
Зразок Додаток 1
до Порядку
______________________ районній комісії
з питань часткової компенсації вартості
мінеральних добрив вітчизняного
виробництва (__________________________
(найменування
______________________________________)
адміністративно-територіальної одиниці)
ЗАЯВА
Прошу компенсувати вартість закуплених мінеральних добрив
................Перейти до повного тексту