1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 11 березня 2015 р. № 126
Київ
Про затвердження Порядку виплати та розмірів винагород державному виконавцю
Відповідно до пункту 18 частини четвертої статті 30 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок виплати та розміри винагород державному виконавцю, що додається.
Прем'єр-міністр України А.ЯЦЕНЮК
Інд. 31
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 березня 2015 р. № 126
ПОРЯДОК
виплати та розміри винагород державному виконавцю
1. Цей Порядок визначає механізм виплати винагород державному виконавцю та розміри таких винагород.
2. Державний виконавець, який забезпечив фактичне виконання в повному обсязі виконавчого документа майнового характеру, одержує винагороду в розмірі 5 відсотків стягнутої ним суми або вартості майна, але не більше двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за виконавчим документом немайнового характеру, за яким боржником є фізична особа, - в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та за виконавчим документом немайнового характеру, за яким боржником є юридична особа, - в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Державний виконавець, який забезпечив фактичне виконання в повному обсязі виконавчого документа майнового характеру, під час виконання якого здійснювалася реалізація майна боржника, отримує винагороду в розмірі 5 відсотків стягнутої ним суми або вартості майна, але не більше п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (крім іпотечного майна).
3. Фактичним виконанням виконавчого документа в повному обсязі вважається виконання виконавчого документа в установлені статтею 30 Закону України "Про виконавче провадження" строки із стягненням у повному обсязі виконавчого збору за таким виконавчим документом, а також витрат, пов’язаних з організацією та проведенням виконавчих дій (у разі винесення державним виконавцем постанови про стягнення витрат, пов’язаних з організацією та проведенням виконавчих дій).
4. Для виплати винагороди державний виконавець подає заяву, в якій зазначаються:
реквізити виконавчого документа;
номер виконавчого провадження в Єдиному державному реєстрі виконавчих проваджень;
повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, власне ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) стягувача і боржника;
розмір стягнутого виконавчого збору, витрат, пов’язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, реквізити відповідних постанов державного виконавця;
перелік виконавчих дій та строки їх проведення.
До заяви про виплату винагороди додаються копії постанов про відкриття виконавчого провадження та про закінчення виконавчого провадження.
5. У заяві про виплату винагороди державний виконавець визначає розрахунок розміру належної до виплати винагороди.
6. У разі коли виконання виконавчого документа було забезпечено виконавчою групою, заява про виплату винагороди подається керівником виконавчої групи особі, яка прийняла рішення про утворення виконавчої групи. У заяві визначається розрахунок (розподіл) цієї винагороди між усіма членами виконавчої групи. При цьому сума винагороди всій виконавчій групі не повинна перевищувати розміру винагороди, встановленого пунктом 2 цього Порядку.

................
Перейти до повного тексту