1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 18 лютого 1993 р. N 124
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 597 від 29.08.94 )
Про зміни норм відшкодування витрат по службових відрядженнях
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 484 від 26.06.93 )
Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Установити, що підприємства, об'єднання, установи й організації відшкодовують працівникам, відрядженим у межах України, витрати по найму житлового приміщення при поданні виправдних документів у розмірі фактичних витрат з урахуванням додаткових послуг, що надаються у готелях, в українських карбованцях Національного банку.
У разі відсутності документів, що підтверджують указані витрати, вони можуть відшкодовуватися відрядженому працівникові у розмірах, визначених керівником підприємства, об'єднання, установи й організації, але не вище 200 українських карбованців на добу в столицях України, Республіки Крим, обласних центрах і місті Севастополі, 150 українських карбованців - в інших містах і районних центрах, 100 українських карбованців - у решті населених пунктів.
Відрядженому працівникові відшкодовується плата за бронювання місця у готелі у розмірі 50 відсотків його вартості в українських карбованцях.
2. Працівникам за кожний день перебування їх у відрядженні в межах України, враховуючи час перебування у дорозі, виплачуються добові у розмірі 30 відсотків установленого державою мінімального розміру заробітної плати.
Працівникам, тимчасово переведеним або відрядженим для роботи у зоні відчуження на території радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, за кожний день перебування у цій зоні виплачуються добові у розмірі 38 відсотків установленого державою мінімального розміру заробітної плати.
Викласти друге речення пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 1992 р. N 212 "Про службові відрядження" у такій редакції:
"Граничні розміри надбавок (польового забезпечення) працівникам за день не можуть перевищувати 30 відсотків установленого державою мінімального розміру заробітної плати, що виплачуються працівникам при службових відрядженнях, а працівникам, які виконують роботу у зоні відчуження на території радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи вахтовим методом, - 38 відсотків установленого державою мінімального розміру заробітної плати".
( Пункт 2 в редакції Постанови КМ N 484 від 26.06.93 )

................
Перейти до повного тексту