1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 29 червня 1999 р. N 1170
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 587 від 15.07.2005 )
Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 2152 від 25.11.99 )
Відповідно до Закону України "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Порядок справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, що додається.
2. Ця постанова набирає чинності з 1 липня 1999 року.
Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд. 22
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 червня 1999 р. N 1170
ПОРЯДОК
справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства
1. Цей Порядок визначає механізм справляння збору, передбаченого Законом України "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства", централізації та використання коштів, одержаних від 1-відсоткового збору у разі реалізації в оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольних напоїв та пива, включаючи імпортовані (далі - алкогольні напої та пиво), суб'єктами підприємницької діяльності усіх форм власності та підпорядкування.
2. Об'єктом обкладення збором є виручка, одержана на кожному етапі реалізації в оптово-роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування алкогольних напоїв та пива, що включається в суму торговельного обороту (далі - виручка).
( Абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 2152 від 25.11.99 ) ( Абзац другий пункту 2 виключено на підставі Постанови КМ N 2152 від 25.11.99 )
У разі надходження алкогольної продукції та пива від товаровиробника безпосередньо у роздрібну торгівлю, платником збору є суб'єкти роздрібної торгівлі незалежно від форм власності та підпорядкування.
( Абзац третій пункту 2 виключено на підставі Постанови КМ N 2152 від 25.11.99 )
У разі надходження алкогольної продукції та пива з оптової торговельної мережі до роздрібної торговельної мережі, платниками збору є суб'єкти оптової торгівлі незалежно від форм власності та підпорядкування.
3.
( Абзац перший пункту 3 виключено на підставі Постанови КМ N 2152 від 25.11.99 )
Суб'єкти підприємницької діяльності, які реалізують алкогольні напої та пиво, у товаротранспортних, платіжних та касових документах окремим рядком "На розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" зазначають суму 1-відсоткового збору з виручки, одержаної від реалізації такої продукції.
Сума відрахувань від виручки в обсяг реалізації не включається, торговельна надбавка з цієї суми не обчислюється.
4. Платники збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (далі - збір) незалежно від свого фінансового становища:
перераховують кошти на спеціальний рахунок Державного казначейства;
включають нараховану суму у валові витрати в декларації про одержаний прибуток і щомісяця подають до податкової служби за своїм місцем знаходження звіт про суму нарахованого збору.
5. Контроль за справлянням збору покладається на органи Державного казначейства, а за повнотою його нарахування - на органи державної податкової служби.
6. У разі несвоєчасного перерахування суми збору на визначений згідно з пунктом 4 цього Порядку рахунок сплачується штраф у розмірі 0,5 відсотка за кожний день прострочення платежу. Суми штрафних санкцій зараховуються до державного бюджету на той рахунок, на який зараховуються суми збору, з подальшим розмежуванням коштів між відповідними бюджетами для їх цільового використання.
7. Кошти збору, що надійшли на спеціальний рахунок Державного казначейства, розподіляються таким чином:
30 відсотків нарахованих сум збору залишається на спеціальних рахунках управлінь Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях та м. Севастополі. У м. Києві кошти збору перераховуються на спеціальний рахунок Державного казначейства;
70 відсотків нарахованих сум збору перераховується на спеціальний рахунок Державного казначейства. Кошти, що акумулюються на цьому рахунку, розподіляються таким чином: на розвиток виноградарства - 70 відсотків, на розвиток садівництва - 20 відсотків, на розвиток хмелярства - 10 відсотків.
8. Розпорядниками коштів, перерахованих на спеціальний рахунок Державного казначейства, є:
у галузі виноградарства і садівництва - Укрсадвинпром;

................
Перейти до повного тексту