1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 3 грудня 2012 р. № 1145
Київ
Про затвердження Порядку видачі та анулювання спеціального дозволу на зайняття народною медициною (цілительством)
Відповідно до статті 74-1 Основ законодавства України про охорону здоров'я Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити:
Порядок видачі та анулювання спеціального дозволу на зайняття народною медициною (цілительством), що додається;
розмір плати за видачу, переоформлення, видачу дубліката спеціального дозволу на зайняття народною медициною (цілительством) згідно з додатком.
2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2013 року.
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 3 грудня 2012 р. № 1145
ПОРЯДОК
видачі та анулювання спеціального дозволу на зайняття народною медициною (цілительством)
1. Цей Порядок визначає процедуру видачі або відмови у видачі, переоформлення, видачі дубліката та анулювання МОЗ спеціального дозволу на зайняття народною медициною (цілительством) (далі - спеціальний дозвіл).
2. Особа, яка не має спеціальної медичної освіти, зареєстрована в установленому законом порядку як фізична особа - підприємець та має намір займатися народною медициною (цілительством), або уповноважена нею особа (далі - заявник) для отримання спеціального дозволу подає МОЗ заяву про видачу спеціального дозволу за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку (далі - заява).
3. До заяви в одному примірнику додаються:
відомості про місце зайняття народною медициною (цілительством) та облаштування приміщення, призначеного для зайняття народною медициною (цілительством), за встановленою МОЗ формою;
завірені в установленому порядку копії:
- висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи;
- отриманого в установленому МОЗ порядку атестаційно-експертного висновку, що підтверджує наявність в особи цілительських здібностей.
4. Заява та документи, зазначені в пункті 3 цього Порядку, приймаються згідно з описом документів за формою, встановленою МОЗ.
Копія опису таких документів видається заявнику з відміткою про дату та номер їх реєстрації, про що робиться запис у журналі реєстрації заяв.
5. Після отримання заяви та документів, зазначених у пункті 3 цього Порядку, проводиться їх перевірка в установленому МОЗ порядку, за результатами якої оформляється відповідний висновок, що додається до отриманих документів.
6. Для розгляду питань про видачу або відмову у видачі, переоформлення, видачу дубліката та анулювання спеціального дозволу утворюється постійно діюча комісія.
Положення про зазначену комісію та її склад затверджується МОЗ.
7. Рішення про видачу спеціального дозволу або відмову в його видачі приймається протягом тридцяти робочих днів з дня подання заяви та документів, зазначених у пункті 3 цього Порядку.
8. Рішення комісії про видачу спеціального дозволу або відмову в його видачі оформлюється протоколом засідання комісії та затверджується МОЗ.
9. Підставою для відмови у видачі спеціального дозволу є:
подання заявником неповного пакета документів, необхідних для одержання спеціального дозволу згідно з пунктом 3 цього Порядку;
виявлення в документах, поданих заявником, недостовірних відомостей;
негативний висновок за результатами проведених експертиз та обстежень або інших наукових і технічних оцінок, необхідних для видачі спеціального дозволу;
невідповідність заявника кваліфікаційним вимогам для зайняття народною медициною (цілительством) згідно з поданими документами.
10. Після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про відмову у видачі спеціального дозволу, заявник може повторно подати МОЗ заяву разом з документами, що засвідчують усунення причин, що стали підставою для відмови у видачі спеціального дозволу.
11. Рішення про відмову у видачі спеціального дозволу може бути оскаржене в установленому законом порядку.
12. У разі прийняття МОЗ рішення про видачу спеціального дозволу відповідна інформація вноситься до реєстру спеціальних дозволів.
13. Письмове повідомлення про видачу спеціального дозволу або про відмову в його видачі із зазначенням передбачених законодавством підстав для такої відмови видається заявнику особисто або надсилається поштовим відправленням протягом тридцяти робочих днів з дня подання документів.

................
Перейти до повного тексту