1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 23 вересня 2009 р. N 1015
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 411 від 13.04.2011 )
Питання стажування аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах в Україні та за кордоном
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 98 від 02.02.2011 )
Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Положення про стажування аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників віком до 35 років у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах в Україні та за кордоном, що додається.
2. Установити, що у 2010-2011 роках стажування аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах в Україні та за кордоном здійснюється за рахунок коштів вищих навчальних закладів і наукових установ, які направляють на стажування, а також грантів та інших джерел.
3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.
4. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2010 року.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 28
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 вересня 2009 р. N 1015
ПОЛОЖЕННЯ
про стажування аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників віком до 35 років у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах в Україні та за кордоном
1. Це Положення визначає механізм організації та проходження стажування у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах в Україні та за кордоном аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників віком до 35 років (далі - молоді учені), які проводять фундаментальні та/або прикладні наукові дослідження.
2. Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки молодих учених шляхом проведення оригінальних авторських досліджень з використанням сучасного обладнання і технологій, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.
3. Основними завданнями стажування є:
проведення фундаментальних та/або прикладних наукових досліджень;
набуття навичок з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю;
вивчення досвіду впровадження у практику передових технологій викладання та ознайомлення із сучасними засобами навчання.

................
Перейти до повного тексту