1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 12 січня 2022 р. № 10
Київ
Про внесення змін до Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України "Про гуманітарну допомогу"
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України "Про гуманітарну допомогу", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2013 р. № 241 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 29, ст. 990; 2016 р., № 6, ст. 308; 2019 р., № 90, ст. 3000; 2020 р., № 81, ст. 2611), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 січня 2022 р. № 10
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України "Про гуманітарну допомогу"
( Див. текст )
1. Пункт 1 викласти в такій редакції:
"1. Цей Порядок визначає механізм взаємодії ДФС, МОЗ, Мінекономіки, Мінфіну, Міноборони, МВС, Національної поліції, Держмислужби та ДСНС (далі - центральні органи виконавчої влади), Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - місцеві органи виконавчої влади), Національного банку та Мінсоцполітики під час прийняття рішення про визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою (далі - рішення) та механізм здійснення заходів офіційного контролю товарів (предметів) гуманітарної допомоги, ведення їх обліку та звітності відповідно до Закону України "Про гуманітарну допомогу", а також механізм забезпечення транспортними засобами спеціального та спеціалізованого призначення, що передаються як гуманітарна допомога.".
2. Пункт 6 викласти в такій редакції:
"6. Місцеві органи виконавчої влади приймають рішення про визнання гуманітарною допомогою для отримувачів та набувачів гуманітарної допомоги, місцезнаходження яких визначено на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці:
легкових автомобілів для забезпечення ними осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які перебувають на обліку для їх отримання, і транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення (крім таксі та автомобілів інкасації) для забезпечення ними підприємств, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів бюджетів, уповноважених ними державних установ та органів місцевого самоврядування;
вантажів вагою до 5 тонн, а також вантажів вагою до 22 тонн, якщо вони складаються виключно з товарів, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів епідемій, згідно з переліком товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 224 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 26, ст. 971, № 60, ст. 1903), або товарів, призначених для подолання інших надзвичайних ситуацій, визначених частиноючетвертою статті 5 Закону України "Про гуманітарну допомогу".

................
Перейти до повного тексту