- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
Угода
між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Боснії і Герцеговини про умови взаємних поїздок громадян
( Угоду затверджено Постановою КМ
N 806 від 27.07.2011 )
Дата підписання: Дата затвердження для України: Дата набрання чинності для України: | 15.04.2011 27.07.2011 27.11.2011 |
Кабінет Міністрів України та Рада Міністрів Боснії і Герцеговини (далі - Договірні Сторони),
беручи до уваги Угоду між Урядом України та Радою Міністрів Боснії і Герцеговини стосовно безвізового порядку поїздок по дипломатичних та службових паспортах (у формі обміну нотами) від 13 березня 2002 року,
прагнучи далі розвивати дружні відносини та співробітництво між двома державами,
бажаючи спростити порядок взаємних поїздок громадян між двома країнами,
домовилися про таке:
Стаття 1
1. Громадяни кожної Договірної Сторони, які мають дійсний проїзний документ, уключений до переліку в додатках 1 і 2, мають право в'їжджати на територію іншої Договірної Сторони, виїжджати з неї, прямувати транзитом нею та перебувати на ній без віз упродовж періоду, що не перевищує 30 (тридцяти) днів протягом двох місяців від дати першого в'їзду.
2. Термін перебування, зазначений у пункті 1 цієї статті, може бути збільшений відповідно до національного законодавства кожної Договірної Сторони.
Стаття 2
Громадяни кожної Договірної Сторони, які бажають перебувати на території іншої Договірної Сторони впродовж періоду, що перевищує 30 (тридцять) днів, звертаються із заявою про оформлення відповідних віз до дипломатичного представництва й консульських установ іншої Договірної Сторони.
Стаття 3
Положення пункту 1 статті 1 цієї Угоди не застосовуються до громадян однієї Договірної Сторони, які в'їжджають на територію іншої Договірної Сторони з причин оплачуваної зайнятості.
Стаття 4
Громадяни кожної Договірної Сторони можуть в'їжджати на територію іншої Договірної Сторони та виїжджати з неї, користуючись пунктами пропуску через державний кордон, призначеними для міжнародного сполучення.
Стаття 5
Під час перетину державного кордону громадяни кожної Договірної Сторони зобов'язані дотримуватися правил і процедур, установлених внутрішнім законодавством іншої Договірної Сторони.
Стаття 6
Ця Угода не обмежує права кожної Договірної Сторони відмовити у в'їзді або зменшити термін перебування на її території громадян іншої Договірної Сторони відповідно до внутрішнього законодавства кожної Договірної Сторони.
Стаття 7
1. Громадяни однієї Договірної Сторони в разі втрати документів, зазначених у додатках 1 і 2 до цієї Угоди, на території іншої Договірної Сторони, повинні негайно повідомити про це компетентним органам держави, що приймає. В такому разі компетентні органи видають довідку, що підтверджує втрату документів.
2. Дипломатичне представництво або консульські установи держави видають своїм громадянам, які зазначені в пункті 1 цієї статті, новий документ, дійсний для виїзду за кордон.
Стаття 8
Договірні Сторони повідомляють одна одній дипломатичними каналами про зміни умов в'їзду, перебування, проїзду транзитом або виїзду не пізніше ніж за 15 (п'ятнадцять) днів до набрання чинності такими змінами.
Стаття 9
Договірні Сторони можуть за взаємною згодою вносити зміни і доповнення до цієї Угоди шляхом підписання окремих Протоколів. Ці Протоколи є невід'ємними частинами цієї Угоди.
................Перейти до повного тексту