1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


Угода
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Аргентинської Республіки про науково-технічне співробітництво
( Угоду ратифіковано Законом N 1324-III від 21.12.99 )
Кабінет Міністрів України та Уряд Аргентинської Республіки, далі "Сторони",
розуміючи, що науково-технічне співробітництво зміцнює дружні зв'язки і взаєморозуміння між їхніми народами та сприяє науково-технічному прогресові на благо обох країн,
усвідомлюючи, що науково-технічне співробітництво є важливою складовою частиною двосторонніх відносин та їх стабілізуючим елементом,
домовилися про таке:
Стаття 1
Відповідно до цієї Угоди та національного законодавства Сторони сприятимуть співробітництву в галузях науки, техніки і технологій на основі рівноправності та взаємної вигоди.
Стаття 2
Сторони сприятимуть створенню та виконанню програм, проектів та інших форм науково-технічного співробітництва, які стануть предметом окремих Угод і будуть погоджуватися по дипломатичних каналах.
Стаття 3
1. Сторони сприятимуть, згідно з їхніми національними законодавствами, участі державних та приватних організацій та установ обох країн у виконанні програм, проектів та інших форм співробітництва, передбачених окремими угодами, зазначеними у Статті 2.
2. Умови та терміни участі зазначених організацій та установ у заходах співробітництва, передбачених окремими Угодами, які погоджуються в рамках даної Угоди, будуть визначені у відповідних програмах.
Стаття 4
Співробітництво може включати наступне:
a. обмін делегаціями фахівців та науковців;
b. проведення спільних семінарів, конференцій та зустрічей науковців;
c. підготовка та удосконалення науковців та фахівців;
d. обмін;
e. спільне виконання проектів, досліджень та інших форм взаємопогодженого науково-технічного співробітництва;
f. будь-яка інша форма співробітництва, яку можуть погодити Сторони.
Стаття 5
1. З метою сприяння досягненню цілей, зазначених у даній Угоді, та координування заходів, спрямованих на їх виконання, буде створена Спільна Комісія з питань науково-технічного співробітництва.
2. До складу Спільної Комісії ввійдуть представники обох країн. Спільна Комісія буде збиратися почергово у кожній з країн у терміни, погоджені по дипломатичних каналах.
3. Основними функціями Спільної Комісії будуть:
a. обговорення та ухвалення рекомендацій з питань, пов'язаних із створенням сприятливих умов для проведення науково-технічного співробітництва;
b. проведення оцінки та визначення пріоритетних сфер для проведення особливих заходів науково-технічного співробітництва;

................
Перейти до повного тексту