1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
20.12.2016 № 556
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 січня 2017 р.
за № 21/29889
Про затвердження Порядку складання, подання та опрацювання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи, та форм для подання таких запитів
Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" , Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 "Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
1) Порядок складання, подання та опрацювання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи;
2) Форми для подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи.
2. Департаменту землеробства та технічної політики в АПК забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Перший заступник Міністра М. Мартинюк
ПОГОДЖЕНО:
В.о. Голови Державної служби України
з питань геодезії, картографії та кадастру


О.М.Цвях
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
аграрної політики
та продовольства України
20.12.2016 № 556
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 січня 2017 р.
за № 21/29889
ПОРЯДОК
складання, подання та опрацювання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи
1. Цей Порядок визначає механізм складання, подання та опрацювання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (далі - Держгеокадастр) та її територіальні органи.
2. У цьому Порядку терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України "Про доступ до публічної інформації" .
3. Доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Держгеокадастр та його територіальні органи, забезпечується шляхом надання інформації за запитами на отримання публічної інформації, в тому числі за запитами на отримання публічної інформації у формі відкритих даних.
4. Запитувачами публічної інформації відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" є фізичні, юридичні особи та об'єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб'єктів владних повноважень.
5. Запитувач може звернутися до Держгеокадастру та/або його територіальних органів із запитом на отримання публічної інформації незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
6. Запит на отримання публічної інформації може бути індивідуальним або колективним.
7. Запит на отримання публічної інформації подається до Держгеокадастру та/або його територіальних органів в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, телефаксом, електронною поштою або по телефону (на вибір запитувача).
8. Письмовий запит на отримання публічної інформації подається в довільній формі.
9. Запит на отримання публічної інформації може бути подано запитувачем особисто до структурного підрозділу Держгеокадастру та/або його територіального органу, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Держгеокадастр та/або його територіальний орган (далі - відповідальний структурний підрозділ).
10. Запит на отримання публічної інформації повинен містити:
прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер засобу зв'язку (якщо такий є);
загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
підпис і дату за умови подання письмового запиту.
11. З метою спрощення процедури оформлення письмового запиту запитувачі можуть подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів.

................
Перейти до повного тексту