1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
17.01.2006 N 16
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2005 р. N 263 та з метою забезпечення системності оперативного моніторингу результатів діяльності підпорядкованих підприємств та підготовки узагальнених даних з розвитку галузей промисловості
НАКАЗУЮ:
1. Керівникам галузевих структурних підрозділів щомісячно до 10 числа наступного за звітним місяцем надавати на паперовому та магнітному носіях до Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості інформацію щодо фінансово-економічних показників підпорядкованих підприємств відповідної галузі згідно з додатком N 1.
2. Керівникам функціональних структурних підрозділів щоквартально до 10-го числа наступного за звітним кварталом місяця надавати на паперовому та магнітному носіях до Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості інформацію згідно з додатком N 2.
3. Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості узагальнену інформацію доповнювати відповідними графічними матеріалами, у зазначені терміни надсилати звіт до Міністерства економіки України та щомісячно надавати аналітичні довідки керівництву Міністерства.
4. Заступникам Міністра взяти виконання цього наказу під особистий контроль.
Міністр В.М.Шандра
Додаток N 1
до наказу
17.01.2006 N 16
СТРУКТУРА
довідки про підсумки роботи галузі за звітний період
1. Основні фінансово-економічні показники:
- очікувані обсяги товарної продукції (за звітний місяць та з початку року), темп росту у звітному місяці до попереднього місяця, з початку поточного року до відповідного періоду минулого року (надати приклади підприємств з найбільшою питомою вагою);
- аналізи чинників, що зумовили негативні та позитивні тенденції розвитку галузей промисловості (навести приклади впливу цих чинників по підприємствах - представниках відповідної галузі);
- обсяг реалізованої продукції (за звітний місяць та з початку року);
- питома вага експорту в реалізації продукції (приклади номенклатури підприємств-експортерів);
- оперативні дані про виробництво основних видів продукції.
Основні фінансово-економічні показники необхідно супроводжувати аналітичними матеріалами (в т. ч. аналізом тенденцій розвитку), з викладенням чинників (внутрішніх та зовнішніх), що обумовили зміни в динаміці показників.
2. Реалізація діючих програм розвитку галузі (кожного наступного за звітним кварталом місяця).
3. Прийняття конкретних рішень щодо подолання системних проблем або тих, що виникали у звітному періоді.
4. Прогнози щодо перспективи укладення контрактів, участь у тендерах на зовнішніх та внутрішніх ринках, інвестиційні проекти, тощо.
5. Довідкова інформація (номінації та нагородження підприємств у різних конкурсах, визначні події, що відбулись в галузі, на підприємствах: професійні свята, ювілеї, виставки, тощо).
Додаток N 2
до наказу
17.01.2006 N 16
МАТЕРІАЛИ,
що готують функціональні департаменти (управління)

................
Перейти до повного тексту