- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Лист
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Л И С Т
15.10.2002 N 1/9-450
Міністру освіти Автономної
Республіки Крим, начальникам
управлінь освіти і науки
обласних, Київської та
Севастопольської міських
державних адміністрацій
На виконання Плану заходів з охорони і збереження культурної спадщини в Україні, ухваленого Кабінетом Міністрів України від 09.04.2002 р. N 4068/23, Міністерство освіти і науки України започатковує щорічний Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Знай і люби свій край".
Для організації роботи на місцях надсилаємо Умови проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Знай і люби свій край".
Просимо довести до відома керівників загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів інформацію про зазначений конкурс.
Додаток.
Заступник Державного секретаря Г.Г.Науменко
Додаток
до листа МОН
15.10.2002 N 1/9-450
УМОВИ
проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Знай і люби свій край"
Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Знай і люби свій край" дитячих робіт (далі - Конкурс) започатковується на виконання Плану заходів з охорони і збереження культурної спадщини в Україні, ухваленого Кабінетом Міністрів України від 09.04.2002 р. N 4068/23.
Мета конкурсу:
виявлення художньо обдарованих дітей, підтримки та популяризації їх творчості з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва і традиційних художніх ремесел;
активізування дитячої художньої творчості у галузі живопису, графіки, гравюри, малих скульптурних форм, різних видів декоративно-ужиткового мистецтва (вишивка, вироби з бісеру, різьблення та інкрустація по дереву, писанкарство, а також вироби з художнього ткацтва, народної іграшки, плетіння з лози та інших природних матеріалів, художнього ковальства тощо).
Умови участі та порядок проведення конкурсу
У конкурсі беруть участь учні (вихованці) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Роботи можуть бути виконані у жанрі живопису, графіки, гравюри, малих скульптурних форм, різних видів декоративно-ужиткового мистецтва (вишивка, вироби з бісеру, різьблення та інкрустація по дереву, писанкарство, а також вироби з художнього ткацтва, народної іграшки, плетіння з лози та інших природних матеріалів, художнього ковальства тощо).
................Перейти до повного тексту