- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
КАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ
ЧОПСЬКИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН
Н А К А З
Зареєстровано
в Закарпатському обласному
управлінні юстиції
29 березня 2005 р.
за N 010/656
Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Малий Березний"
На виконання вимог статті
112 Митного кодексу України, Положення про пункти пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2000 року
N 1203, постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2003 року
N 1989 "Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними", Технології прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженої наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України від 24.11.2003 року
N 297/793, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.12.2003 року за N 1133/8454, Порядку спільного огляду автомобільних транспортних засобів, які використовуються для перевезення зовнішньоекономічних вантажів, затвердженого наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України від 28.02.2004 року
N 202/163, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24.03.2004 року за N 360/8959, з метою встановлення єдиних підходів до порядку функціонування пунктів пропуску через державний кордон, визначення часу та послідовності виконання кожною службою своїх безпосередніх обов'язків, створення відповідних умов для роботи в пункті пропуску контрольних органів та служб, а також перебування в них осіб і транспортних засобів закордонного прямування
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Технологічну схему пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Малий Березний", що додається.
2. Начальнику митного поста "Малий Березний", начальнику відділення прикордонного контролю "Малий Березний" забезпечити виконання Технологічної схеми пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Малий Березний".
3. Начальнику юридичного відділу Карпатської регіональної митниці Дорофеєвій Л.М., старшому офіцеру відділу прикордонного контролю Чопського прикордонного загону капітану Хомі Л.Д. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Закарпатського обласного управління юстиції.
4. Установити, що цей наказ набирає чинності через 10 днів після його державної реєстрації.
5. Наказ довести до особового складу митного поста "Малий Березний" та відділення прикордонного контролю "Малий Березний" під розпис.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Карпатської регіональної митниці та першого заступника начальника Чопського прикордонного загону - начальника штабу.
Начальник Карпатської регіональної митниці Начальник Чопського прикордонного загону | О.К.Савенко О.Л.Луцький |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Карпатської
регіональної митниці,
Чопського прикордонного
загону
11.03.2005 N 130/252
Зареєстровано
в Закарпатському обласному
управлінні юстиції
29 березня 2005 р.
за N 010/656
ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА
пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Малий Березний"
Вид сполучення та характер руху - міжнародний, автомобільний, вантажно (3,5 тон) - пасажирський, пішохідний;
Категорія осіб - громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства;
Режим роботи - щоденний, цілодобовий;
Проектна пропускна спроможність пункту пропуску (за добу) -
а) пасажирів - до 2000 осіб;
б) легкових автомобілів до 1000.
1. Загальні положення.
1.1. Технологічна схема пропуску через державний кордон України осіб. транспортних засобів, товарів та предметів у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Малий Березний" (далі - Технологічна схема) визначає правові основи організації та здійснення всіх видів контролю, орієнтована на створення сприятливих умов для прискорення прикордонного і митного контролю та оформлення пасажирів і вантажів, а також направлена на дотримання службовими особами контрольних служб та громадянами, що прямують через державний кордон України, вимог, передбачених законодавством України та нормативними актами.
1.2. Технологічну схему запроваджено на виконання пункту 5 наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України від 28 лютого 2004 року
N 202/163 "Про затвердження Порядку спільного огляду автомобільних транспортних засобів, які використовуються для перевезення зовнішньоекономічних вантажів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 березня 2004 р. за N 360/8959, та розроблено на підставі Положення про пункти пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2000 року
N 1203, постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2003 р.
N 1989 "Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними", Технології прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженої наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України від 24 листопада 2003 р.
N 297/793, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 9 грудня 2003 р. за N 1133/8454, а також інших нормативно-правових актів.
1.3. Терміни і поняття, що використовуються в цій Технологічній схемі, вживаються у значенні, наведеному в Митному кодексі України та інших нормативно-правових актах.
2. Місця проведення контролю осіб, транспортних засобів, вантажів закордонного прямування в пункті пропуску через державний кордон України "Малий Березний".
2.1. Посадові особи прикордонної, митної та інших контрольних служб здійснюють свої контрольні функції у межах пункту пропуску через державний кордон України "Малий Березний" та у зонах прикордонного та митного контролю.
2.2. Межі зони прикордонного контролю у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Малий Березний" визначаються наказом Чопського прикордонного загону за погодженням із Карпатською регіональною митницею. Включають у себе територію у пункті пропуску, необхідну для здійснення прикордонного контролю осіб, транспортних засобів, товарів та предметів і запобігання незаконному перетинанню державного кордону, та встановлюються від лінії паспортного контролю до лінії державного кордону або до виїзних воріт (шлагбаума) з пункту пропуску в напрямку суміжної держави, а також у спеціальних службових приміщеннях підрозділу прикордонного контролю в пункті пропуску.
2.3. Межі зони митного контролю в міжнародному автомобільному пункті пропуску "Малий Березний" визначаються наказом Карпатської регіональної митниці за погодженням із Чопським прикордонним загоном з метою забезпечення державними органами, підприємствами, організаціями та фізичними особами установленого порядку переміщення через пункт пропуску транспортних засобів, товарів та предметів. Встановлюється в місцях митного контролю транспортних засобів, товарів та предметів, на смугах руху легкового автотранспорту, в залах митного огляду, боксах поглибленого огляду, окремо визначених майданчиках та інших приміщеннях митниці.
2.4. При необхідності у пункті пропуску "Малий Березний" встановлюються тимчасові зони прикордонного і митного контролю, вимоги щодо режиму в яких доводяться до осіб, які безпосередньо присутні під час проведення контролю. Під час здійснення у цих зонах прикордонного та митного контролю межі цих зон на місцевості позначаються табличками.
3. Види контролю, які здійснюються в міжнародному автомобільному пункті пропуску "Малий Березний", та послідовність їх здійснення.
3.1. У разі в'їзду (прибуття) транспортних засобів і ввезення товарів в Україну здійснення їх контролю розпочинається прикордонним контролем і закінчується митним контролем, у разі виїзду і вивезення товарів з України - розпочинається митним контролем і закінчується прикордонним контролем.
Прикордонний контроль.
Проведення прикордонного контролю посадовою особою підрозділу прикордонного контролю в пункті пропуску здійснюється у формах перевірки правових підстав для перетинання державного кордону України особами, транспортними засобами і вантажами.
Прикордонний контроль включає:
- паспортний контроль;
- огляд транспортних засобів, вантажів та іншого майна, спостереження за транспортними засобами і, у разі потреби, їх супровід;
- виконання доручень правоохоронних органів;
- контроль за особами, яким у встановленому порядку заборонено в'їзд в Україну;
- виявлення викраденого автомототранспорту і контроль транспортних засобів закордонного прямування;
- адміністративно-правові та кримінально-процесуальні дії в поєднанні з оперативно-розшуковими заходами;
- інші дії, які визначені нормативно-правовими актами України.
................Перейти до повного тексту