- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ЛІЦЕНЗІЙНА ПАЛАТА УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 85/186 від 11.09.98 | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 вересня 1998 р. за N 574/3014 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
економічного розвитку і торгівлі
N 610/566 від 17.06.2015 )
Про затвердження Інструкції про порядок зарахування, обліку й використання коштів, одержаних від плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності
На виконання пп.7 та 8 постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.98
N 740 "Про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності" та з метою забезпечення єдиного порядку зарахування, обліку й використання коштів, одержаних від плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності,
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Інструкцію про порядок зарахування, обліку й використання коштів, одержаних від плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, що додається.
2. Наказ ввести в дію з 1 жовтня 1998 року.
3. Начальнику Управління регіональної політики (Блінов Г.В.) та начальнику Управління справами (Репік О.В.) Ліцензійної палати України в 10-денний термін після державної реєстрації наказу "Про затвердження Інструкції про порядок зарахування, обліку й використання коштів, одержаних від плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності" забезпечити доведення регіональними представництвами Ліцензійної палати наказу до відома органів державної реєстрації.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Ліцензійної палати України В.Т.Музичука.
Перший заступник Голови Ліцензійної палати України Заступник Міністра фінансів України | Ю.І.Дворський А.В.Литвин |
Затверджено
Наказ Ліцензійної палати України
та Міністерства фінансів України
11.09.98 N 85/186
Інструкція
про порядок зарахування, обліку й використання коштів, одержаних від плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності
1. Загальні положення
1.1. Інструкція про порядок зарахування, обліку й використання коштів, одержаних від плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності (далі - Інструкція) розроблена на виконання пп.7 та 8 постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.98
N 740 "Про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності".
1.2. Метою цієї Інструкції є забезпечення єдиного порядку зарахування, обліку й використання коштів, одержаних від плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності.
1.3. Державна реєстрація суб'єктів підприємницької діяльності проводиться у виконавчому комітеті міської, районної в місті ради або в районній, районній міст Києва і Севастополя державній адміністрації (далі - органи державної реєстрації) за місцезнаходженням або місцем проживання суб'єкта підприємницької діяльності.
1.4. Кошти, одержані від плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, зараховуються в розмірах:
70 відсотків - до місцевих бюджетів за місцезнаходженням (місцем проживання) суб'єктів підприємницької діяльності;
30 відсотків - на рахунок органу, що здійснює державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності.
1.5. Місцевими бюджетами, до яких зараховуються 70 відсотків розміру плати, отриманої від плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, є сільські, селищні, районні у містах та міські бюджети за місцезнаходженням (місцем проживання) суб'єктів підприємницької діяльності.
1.6. Кошти за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності враховуються відповідно до класифікації доходів бюджету за кодом 14060300, а кошти в іноземній валюті за державну реєстрацію представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності за кодом 14060400.
2. Порядок зарахування, обліку й використання коштів, одержаних від плати за державну реєстрацію
2.1. Зарахування плати за державну реєстрацію на рахунки відповідних органів здійснюються шляхом безготівкових розрахунків або шляхом внесення платежів готівкою до установ банків.
Платник самостійно розподіляє загальну суму плати за державну реєстрацію на 30 та 70 відсотків і для їх перерахування (внесення) готує відповідні платіжні документи (платіжні доручення, квитанції, прибуткові касові ордери, заявки на внесення готівки).
................Перейти до повного тексту