- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про затвердження Номенклатури продукції рибальства й аквакультури
Відповідно до
статті 12 Закону України
"Про державну статистику" , з метою подальшого вдосконалення методології та запровадження міжнародних стандартів у сфері статистики сільського господарства
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Номенклатуру продукції рибальства й аквакультури (далі - Номенклатура), що додається, та ввести її в дію з 01 січня 2015 року.
2. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О.М.) здійснювати методологічне й організаційне керівництво щодо впровадження та застосування у статистичній діяльності Номенклатури, затвердженої цим наказом.
3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) забезпечити оприлюднення Номенклатури, затвердженої цим наказом, на офіційному веб-сайті Держстату.
4. Керівникам самостійних структурних підрозділів Держстату, начальникам Головного управління регіональної статистики, головних управлінь статистики в областях, м. Києві використовувати Номенклатуру, затверджену цим наказом, під час збирання, оброблення та поширення статистичної інформації.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Державної служби статистики
України
13.11.2014 № 337
НОМЕНКЛАТУРА
продукції рибальства й аквакультури
(НПРА)
ВСТУП
Номенклатура продукції рибальства й аквакультури (далі - НПРА) розроблена в рамках переходу на міжнародні статистичні стандарти у сфері статистики рибного господарства й охоплює продукцію та послуги, створені у розділі 03 секції А "Сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство" національного класифікатора
ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (КВЕД-2010).
НПРА забезпечує зіставність із категоріями Статистичної класифікації продукції (СКП-2011), затвердженої наказом Держкомстату від 23.12.2011 № 397, яка у свою чергу є аналогом Класифікації продукції за видами економічної діяльності Європейського Союзу (Statistical Classification of Products according to their Activities of the European Community - CPA2008). Також при розробці НПРА було враховано перелік продукції, яка передбачена Національним стандартом України ДСТУ 4415:2005 "Риби Азовського, Чорного морів та внутрішніх водойм України. Номенклатура біологічна і товарна" (дата введення 01.07.2006) та Міжнародної стандартної статистичної класифікації тваринного та рослинного світу водного середовища (ISSCAAP).
НПРА схвалена на засіданні Комісії з питань удосконалення методології та звітної документації Державної служби статистики України (протокол від 29 жовтня 2014 року № 11).
1 СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Номенклатура продукції рибальства й аквакультури є складовою системи статистичних класифікаторів.
НПРА призначена для використання органами державної статистики при складанні форм державних статистичних спостережень з питань статистики рибного господарства, проведенні переписів у сільському та рибному господарстві, а також зборі, розробці, здійсненні економіко-статистичного аналізу та поширенні інформації щодо виробництва, реалізації, використання продукції рибальства та аквакультури (рибництва) на макроекономічному, регіональному, галузевому рівнях.
Упровадження НПРА забезпечує:
- систематизацію та групування (узагальнення) видів продукції рибальства та аквакультури (рибництва) та послуг. Назви видів продукції та послуг, які наведені у НПРА, рекомендовано застосовувати під час створення та вдосконалення статистичного інструментарію з питань статистики рибного господарства;
- проведення кон'юнктурних спостережень, суцільних і тематичних переписів у сільському та рибному господарстві;
- проведення обліку, аналізу та підготовки до публікації статистичних даних з питань рибного господарства на різних рівнях деталізації;
- здійснення розрахунків щодо споживання риби та рибопродуктів населенням, балансу попиту та пропозиції риби та рибопродуктів, розрахунків інших показників, зокрема за інституційними секторами економіки згідно з методологією системи національних рахунків (СНР);
- підготовку статистичних даних для заповнення міжнародних запитальників і здійснення міжнародних порівнянь.
2 ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ
Аквакультура (рибництво) - сільськогосподарська діяльність із штучного розведення, утримання та вирощування об'єктів аквакультури у повністю або частково контрольованих умовах для одержання сільськогосподарської продукції (продукції аквакультури) та її реалізації, виробництва кормів, відтворення біоресурсів, ведення селекційно-племінної роботи, інтродукції, переселення, акліматизації та реакліматизації гідробіонтів, поповнення запасів водних біоресурсів, збереження їх біорізноманіття, а також надання рекреаційних послуг.
Водні біологічні ресурси (далі - водні біоресурси) - сукупність водних організмів (гідробіонтів), життя яких неможливе без перебування (знаходження) у воді. До водних біоресурсів належать прісноводні, морські, анадромні та катадромні риби на всіх стадіях розвитку, круглороті, водні безхребетні, у тому числі молюски, ракоподібні, черви, голкошкірі, губки, кишковопорожнинні, наземні безхребетні у водній стадії розвитку, водорості та інші водні рослини.
Водні біологічні ресурси інші (далі - водні біоресурси інші) - водні безхребетні, у т. ч. молюски, ракоподібні, черви, голкошкірі, губки, кишковопорожнинні, наземні безхребетні у водній стадії розвитку, водорості та інші водні рослини.
Послуги допоміжні у рибному господарстві - результат економічної діяльності, яка пов'язана з веденням рибного господарства (рибальством, аквакультурою (рибництвом)).
Продукція рибальства й аквакультури (рибництва) - це результат економічної діяльності, який уключає водні біоресурси, які добуті в усіх рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) як з метою реалізації на переробні підприємства, організаціям торгівлі тощо, так і для їх подальшої переробки на власному підприємстві, незалежно від мети їх подальшого використання: виробництво харчової, технічної, кормової, медичної та інших видів продукції.
Риба - риба жива всіх видів (океанічна та морська, прісноводна, прохідна) та на всіх стадіях розвитку, яку вилучено із природного чи штучного середовища, включаючи розведену на рибних фермах та в риборозплідниках.
Рибальство - добування водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах.
Рибогосподарський водний об'єкт (його частина) - водний об'єкт (його частина), що використовується або може використовуватися для цілей рибного господарства: озера, річки, моря з лиманами та естуаріями, водосховища, ставки, а також окремі технологічні водойми, які використовуються або можуть використовуватися для розведення, вирощування, відтворення та (або) вилову риби та інших водних живих ресурсів.
3 ПОЗНАКИ ТА СКОРОЧЕННЯ
У НПРА використані такі познаки та скорочення:
"н. в. і. у." - не віднесені до інших угруповань.
У кодових позначеннях цифри використано у звичайному порядку, від "0".
4 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Об'єктом класифікації в НПРА є види продукції рибальства й аквакультури (рибництва), які створені в результаті використання (добування) водних біоресурсів, та допоміжні послуги у рибному господарстві (рибальстві та аквакультурі).
НПРА представлена у вигляді ієрархічної структури, в якій усі подібні об'єкти зібрані в окремі категорії, найбільш однорідні стосовно характеристик об'єкта статистичного спостереження, та їм надані індивідуальні коди.
Кожен вид продукції та послуг, який отримано у результаті добування водних біоресурсів, класифіковано як окремий вид продукції відповідно до біологічних властивостей та особливостей їхнього використання, специфіки наданих послуг. У зв'язку з цим у НПРА виділено чотири підрозділи: риба жива, водні біологічні ресурси інші, рибопосадковий матеріал, послуги допоміжні у рибному господарстві.
За промисловими характеристиками (за способом, середовищем проживання, вилучення) види риб та інших водних біоресурсів поділено на 17 груп: риба декоративна; риба океанічна та морська; риба прісноводна; риба прохідна; водні безхребетні; рослини, тварини водні інші; перли необроблені.
За морфологічними ознаками виділено основні класи (сімейства: акули, скати; риби коропові; ракоподібні; молюски), які у свою чергу розподілено за видами (катран, скат, палтус, краби, кальмари тощо) та підвидами (горбуша, сьомга, форель).
Структурно НПРА складається із порядкового номера позиції; коду продукції (послуги); назви продукції (послуги) та, за необхідності, пояснень щодо особливостей їхнього обліку та формування; підказки щодо отримання узагальнюючих позицій (наприклад, за групою водних біоресурсів) на підставі нижчих (більш детальних) кодів номенклатури; коду СКП-2011, який пов'язаний із позицією НПРА.
У НПРА вироблена продукція рибальства й аквакультури за одним розділом (риба та продукція рибальства інша, продукція аквакультури (рибництва), послуги допоміжні у рибному господарстві) поділена на 4 підрозділи та деталізована у 17 групах, 26 класах, 195 видах і 10 підвидах.
Структура коду НПРА має такий вигляд:
XX |
- розділ |
XX.XX |
- підрозділ |
XX.XX.XX |
- група |
XX.XX.XX.XX |
- клас |
XX.XX.XX.XX.XX |
- вид |
XX.XX.XX.XX.XX.X |
- підвид |
Приклад:
03.10.14.01.01.1,
де
03 - розділ "Риба та продукція рибальства інша; продукція аквакультури (рибництва); послуги допоміжні в рибному господарстві"
03.10 - підрозділ "Риба жива"
03.10.14 - група "Риба прохідна"
03.10.14.01 - клас "Риби лососевидні"
03.10.14.01.01 - вид "Риби лососеві"
03.10.14.01.01.4 - підвид "Форель".
У Додатку A "Таблиця відповідності СКП-2011 і НПРА" наведено взаємозв'язок між позиціями СКП-2011 і НПРА.
Ведення НПРА здійснює департамент статистики сільського господарства та навколишнього середовища Держстату.
Підставою для внесення змін у НПРА є зміни в Міжнародній стандартній статистичній класифікації тваринного та рослинного світу водного середовища (ISSCAAP), зміни в Статистичній класифікації продукції (СКП-2011) та національні потреби (зміни у чинному законодавстві, необхідність удосконалення статистичної класифікації, пропозиції користувачів тощо).
5 НОМЕНКЛАТУРА ПРОДУКЦІЇ РИБАЛЬСТВА Й АКВАКУЛЬТУРИ (НПРА)
№ п/п |
Код продукції НПРА |
Назва продукції рибальства й аквакультури |
Формування кодів НПРА |
СКП-2011 |
001 |
03 |
Риба та продукція рибальства інша; продукція аквакультури (рибництва); послуги допоміжні в рибному господарстві |
= Сума 03.10 : 03.40 |
03.00 |
002 |
03.10 |
Риба жива Включає живу океанічну та морську, прісноводну, прохідну, яку вилучено із природного чи штучного середовища, включаючи розведену на рибних фермах та в риборозплідниках. |
= Сума 03.10.11 : 03.10.14 |
03.00.1 |
003 |
03.10.11 |
Риба декоративна |
|
03.00.11 |
004 |
03.10.12 |
Риба океанічна та морська |
= Сума 03.10.12.01 : 03.10.12.09 |
= Сума 03.00.12 03.00.14 |
005 |
03.10.12.01 |
Акули, скати |
= Сума 03.10.12.01.01 : 03.10.12.01.03 |
у складі 03.00.12, 03.00.14 |
006 |
03.10.12.01.01 |
Акули інші |
|
|
007 |
03.10.12.01.02 |
Катран |
|
|
008 |
03.10.12.01.03 |
Скати |
|
|
009 |
03.10.12.02 |
Риби камбаловидні |
= Сума 03.10.12.02.01 : 03.10.12.02.04 |
у складі 03.00.12, 03.00.14 |
010 |
03.10.12.02.01 |
Камбали |
|
|
011 |
03.10.12.02.02 |
Палтус |
|
|
012 |
03.10.12.02.03 |
Язик морський |
|
|
013 |
03.10.12.02.04 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
014 |
03.10.12.03 |
Морські окуні, морські карасі, зубатки та інші близькі до них види |
= sum 03.10.12.03.01 :03.10.12.03.46 |
у складі 03.00.12, 03.00.14 |
015 |
03.10.12.03.01 |
Аріомми |
|
|
016 |
03.10.12.03.02 |
Барабуля |
|
|
017 |
03.10.12.03.03 |
Бекас |
|
|
018 |
03.10.12.03.04 |
Бельдюга |
|
|
019 |
03.10.12.03.05 |
Бички |
|
|
020 |
03.10.12.03.06 |
Вугільна риба |
|
|
021 |
03.10.12.03.07 |
Гіперогліф |
|
|
022 |
03.10.12.03.08 |
Горбиль |
|
|
023 |
03.10.12.03.09 |
Губанові |
|
|
024 |
03.10.12.03.10 |
Джакас |
|
|
025 |
03.10.12.03.11 |
Дрепана |
|
|
026 |
03.10.12.03.12 |
Епігонус |
|
|
027 |
03.10.12.03.13 |
Зубатка |
|
|
028 |
03.10.12.03.14 |
Йорж |
|
|
029 |
03.10.12.03.15 |
Кабан-риба |
|
|
030 |
03.10.12.03.16 |
Капродон |
|
|
031 |
03.10.12.03.17 |
Карась морський |
|
|
032 |
03.10.12.03.18 |
Кликач |
|
|
033 |
03.10.12.03.19 |
Коріфени |
|
|
034 |
03.10.12.03.20 |
Летріни |
|
|
035 |
03.10.12.03.21 |
Лікоди |
|
|
036 |
03.10.12.03.22 |
Лисички морські |
|
|
037 |
03.10.12.03.23 |
Луціани |
|
|
038 |
03.10.12.03.24 |
Лящ морський |
|
|
039 |
03.10.12.03.25 |
Льодяна риба |
|
|
040 |
03.10.12.03.26 |
Мавроликус |
|
|
041 |
03.10.12.03.27 |
Мероу |
|
|
042 |
03.10.12.03.28 |
Нігріта |
|
|
043 |
03.10.12.03.29 |
Нітепери |
|
|
044 |
03.10.12.03.30 |
Нототенія |
|
|
045 |
03.10.12.03.31 |
Окунь морський |
|
|
046 |
03.10.12.03.32 |
Пагр |
|
|
047 |
03.10.12.03.33 |
Перкарина |
|
|
048 |
03.10.12.03.34 |
Пінагор |
|
|
049 |
03.10.12.03.35 |
Піщанка |
|
|
050 |
03.10.12.03.36 |
Помадазіси |
|
|
051 |
03.10.12.03.37 |
Прістіпоми |
|
|
052 |
03.10.12.03.38 |
Смарида |
|
|
053 |
03.10.12.03.39 |
Снек |
|
|
054 |
03.10.12.03.40 |
Солодкогуби |
|
|
055 |
03.10.12.03.41 |
Сонцевик |
|
|
056 |
03.10.12.03.42 |
Терпуг |
|
|
057 |
03.10.12.03.43 |
Тригли |
|
|
058 |
03.10.12.03.44 |
Умбрина |
|
|
059 |
03.10.12.03.45 |
Шипощек |
|
|
060 |
03.10.12.03.46 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
061 |
03.10.12.04 |
Риби оселедцеві, анчоусові |
= Сума 03.10.12.04.01 : 03.10.12.04.11 |
у складі 03.00.12, 03.00.14 |
062 |
03.10.12.04.01 |
Анчоус |
|
|
063 |
03.10.12.04.02 |
Кілька |
|
|
064 |
03.10.12.04.03 |
Оселедець |
|
|
065 |
03.10.12.04.04 |
Помолобуси |
|
|
066 |
03.10.12.04.05 |
Пузанок |
|
|
067 |
03.10.12.04.06 |
Салака |
|
|
068 |
03.10.12.04.07 |
Сардина |
|
|
069 |
03.10.12.04.08 |
Сардина івасі |
|
|
070 |
03.10.12.04.09 |
Сардинела |
|
|
071 |
03.10.12.04.10 |
Сардинопс |
|
|
072 |
03.10.12.04.11 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
073 |
03.10.12.05 |
Риби скумбрієві, шаблі та інші близькі до них види |
= Сума 03.10.12.05.01 : 03.10.12.05.03 |
у складі 03.00.12, 03.00.14 |
074 |
03.10.12.05.01 |
Скумбрія |
|
|
075 |
03.10.12.05.02 |
Шабля-риба |
|
|
076 |
03.10.12.05.03 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
077 |
03.10.12.06 |
Риби ставридові, кефалеві та інші близькі до них види |
= Сума 03.10.12.06.01 : 03.10.12.06.15 |
у складі 03.00.12, 03.00.14 |
078 |
03.10.12.06.01 |
Атерина |
|
|
079 |
03.10.12.06.02 |
Барракуда |
|
|
080 |
03.10.12.06.03 |
Вомер |
|
|
081 |
03.10.12.06.04 |
Каранкс |
|
|
082 |
03.10.12.06.05 |
Кефалі |
|
|
083 |
03.10.12.06.06 |
Ліхія |
|
|
084 |
03.10.12.06.07 |
Луфар |
|
|
085 |
03.10.12.06.08 |
Піленгас |
|
|
086 |
03.10.12.06.09 |
Полінемуси |
|
|
087 |
03.10.12.06.10 |
Сайра |
|
|
088 |
03.10.12.06.11 |
Сарган |
|
|
089 |
03.10.12.06.12 |
Серіола |
|
|
090 |
03.10.12.06.13 |
Серіолела |
|
|
091 |
03.10.12.06.14 |
Ставрида |
|
|
092 |
03.10.12.06.15 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
093 |
03.10.12.07 |
Риби тріскові, мерлузові, макруруси |
= Сума 03.10.12.07.01 : 03.10.12.07.18 |
у складі 03.00.12, 03.00.14 |
094 |
03.10.12.07.01 |
Баркус |
|
|
095 |
03.10.12.07.02 |
Лемонема |
|
|
096 |
03.10.12.07.03 |
Макруронус (гренадер) |
|
|
097 |
03.10.12.07.04 |
Макрурус |
|
|
098 |
03.10.12.07.05 |
Меньок |
|
|
099 |
03.10.12.07.06 |
Мерланг |
|
|
100 |
03.10.12.07.07 |
Мерлуза |
|
|
101 |
03.10.12.07.08 |
Минок морський |
|
|
102 |
03.10.12.07.09 |
Мінтай |
|
|
103 |
03.10.12.07.10 |
Мольви |
|
|
104 |
03.10.12.07.11 |
Навага |
|
|
105 |
03.10.12.07.12 |
Пікша |
|
|
106 |
03.10.12.07.13 |
Путасу |
|
|
107 |
03.10.12.07.14 |
Сайда |
|
|
108 |
03.10.12.07.15 |
Сайка |
|
|
109 |
03.10.12.07.16 |
Тріска |
|
|
110 |
03.10.12.07.17 |
Хек |
|
|
111 |
03.10.12.07.18 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
112 |
03.10.12.08 |
Тунці, пеламіди |
= Сума 03.10.12.08.01 : 03.10.12.08.06 |
у складі 03.00.12, 03.00.14 |
113 |
03.10.12.08.01 |
Макрель |
|
|
114 |
03.10.12.08.02 |
Марлін, парусник |
|
|
115 |
03.10.12.08.03 |
Меч-риба |
|
|
116 |
03.10.12.08.04 |
Пеламіда |
|
|
117 |
03.10.12.08.05 |
Тунець |
|
|
118 |
03.10.12.08.06 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
119 |
03.10.12.09 |
Риби морські інші |
= Сума 03.10.12.09.01 : 03.10.12.09.10 |
у складі 03.00.12, 03.00.14 |
120 |
03.10.12.09.01 |
Гладкоголов |
|
|
121 |
03.10.12.09.02 |
Дріб'язок 1 - 3 гр. |
|
|
122 |
03.10.12.09.03 |
Зауріда |
|
|
123 |
03.10.12.09.04 |
Зеленоочка |
|
|
124 |
03.10.12.09.05 |
Масляна риба |
|
|
125 |
03.10.12.09.06 |
Міктофіди |
|
|
126 |
03.10.12.09.07 |
Мойва |
|
|
127 |
03.10.12.09.08 |
Сом морський |
|
|
128 |
03.10.12.09.09 |
Спинорог |
|
|
129 |
03.10.12.09.10 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
130 |
03.10.13 |
Риба прісноводна |
= Сума 03.10.13.10 03.10.13.11 |
= Сума 03.00.13 03.00.15 |
131 |
03.10.13.10 |
Риби коропові |
= Сума 03.10.13.10.01 : 03.10.13.10.25 |
у складі 03.00.13, 03.00.15 |
132 |
03.10.13.10.01 |
Амур |
|
|
133 |
03.10.13.10.02 |
Білизна |
|
|
134 |
03.10.13.10.03 |
В'язь |
|
|
135 |
03.10.13.10.04 |
Верховодка |
|
|
136 |
03.10.13.10.05 |
Вирізуб, кутум |
|
|
137 |
03.10.13.10.06 |
Вусач |
|
|
138 |
03.10.13.10.07 |
Головень |
|
|
139 |
03.10.13.10.08 |
Гольян |
|
|
140 |
03.10.13.10.09 |
Карась |
|
|
141 |
03.10.13.10.10 |
Кінь |
|
|
142 |
03.10.13.10.11 |
Клепець |
|
|
143 |
03.10.13.10.12 |
Короп, сазан |
|
|
144 |
03.10.13.10.13 |
Краснопірка |
|
|
145 |
03.10.13.10.14 |
Лин |
|
|
146 |
03.10.13.10.15 |
Лящ |
|
|
147 |
03.10.13.10.16 |
Підуст |
|
|
148 |
03.10.13.10.17 |
Пічкур |
|
|
149 |
03.10.13.10.18 |
Плоскирка |
|
|
150 |
03.10.13.10.19 |
Рибець, сирть |
|
|
151 |
03.10.13.10.20 |
Синець |
|
|
152 |
03.10.13.10.21 |
Тараня (плітка) |
|
|
153 |
03.10.13.10.22 |
Товстолобик |
|
|
154 |
03.10.13.10.23 |
Чехоня |
|
|
155 |
03.10.13.10.24 |
Ялець |
|
|
156 |
03.10.13.10.25 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
157 |
03.10.13.11 |
Риби прісноводні інші |
= Сума 03.10.13.11.01 : 03.10.13.11.13 |
у складі 03.00.13, 03.00.15 |
158 |
03.10.13.11.01 |
Берш |
|
|
159 |
03.10.13.11.02 |
Бички |
|
|
160 |
03.10.13.11.03 |
Буфало |
|
|
161 |
03.10.13.11.04 |
В'юн |
|
|
162 |
03.10.13.11.05 |
Змієголов |
|
|
163 |
03.10.13.11.06 |
Йорж |
|
|
164 |
03.10.13.11.07 |
Минок |
|
|
165 |
03.10.13.11.08 |
Мінога |
|
|
166 |
03.10.13.11.09 |
Окунь |
|
|
167 |
03.10.13.11.10 |
Сом |
|
|
168 |
03.10.13.11.11 |
Судак |
|
|
169 |
03.10.13.11.12 |
Щука |
|
|
170 |
03.10.13.11.13 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
171 |
03.10.14 |
Риба прохідна |
= Сума 03.10.14.01 : 03.10.14.06 |
у складі 03.00.1 |
172 |
03.10.14.01 |
Риби лососевидні |
= Сума 03.10.14.01.01 : 03.10.14.01.03 |
у складі 03.00.1 |
173 |
03.10.14.01.01 |
Риби лососеві |
= Сума 03.10.14.01.01.1 : 03.10.14.01.01.5 |
у складі 03.00.1 |
174 |
03.10.14.01.01.1 |
Горбуша |
|
|
175 |
03.10.14.01.01.2 |
Кета |
|
|
176 |
03.10.14.01.01.3 |
Сьомга |
|
|
177 |
03.10.14.01.01.4 |
Форель |
|
|
178 |
03.10.14.01.01.5 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
179 |
03.10.14.01.02 |
Риби сигові |
= Сума 03.10.14.01.02.1 : 03.10.14.01.02.4 |
у складі 03.00.1 |
180 |
03.10.14.01.02.1 |
Омуль |
|
|
181 |
03.10.14.01.02.2 |
Ряпушка |
|
|
182 |
03.10.14.01.02.3 |
Сиг |
|
|
183 |
03.10.14.01.02.4 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
184 |
03.10.14.01.03 |
Риби харіусові |
|
у складі 03.00.1 |
185 |
03.10.14.01.03.1 |
Харіус |
|
|
186 |
03.10.14.02 |
Риби осетрові |
= Сума 03.10.14.02.01 : 03.10.14.02.07 |
у складі 03.00.1 |
187 |
03.10.14.02.01 |
Бестер |
|
|
188 |
03.10.14.02.02 |
Білуга |
|
|
189 |
03.10.14.02.03 |
Веслоніс |
|
|
190 |
03.10.14.02.04 |
Осетер |
|
|
191 |
03.10.14.02.05 |
Севрюга |
|
|
192 |
03.10.14.02.06 |
Стерлядь |
|
|
193 |
03.10.14.02.07 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
194 |
03.10.14.03 |
Риби корюшковидні |
= Сума 03.10.14.03.01 : 03.10.14.03.02 |
у складі 03.00.1 |
195 |
03.10.14.03.01 |
Корюшка |
|
|
196 |
03.10.14.03.02 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
197 |
03.10.14.04 |
Вугрі річкові |
|
у складі 03.00.1 |
198 |
03.10.14.04.01 |
Вугор річковий |
|
|
199 |
03.10.14.05 |
Оселедці прохідні |
= Сума 03.10.14.05.01 : 03.10.14.05.04 |
у складі 03.00.1 |
200 |
03.10.14.05.01 |
Оселедець чорноморсько-азовський |
|
|
201 |
03.10.14.05.02 |
Пузанок азовський |
|
|
202 |
03.10.14.05.03 |
Пузанок каспійський |
|
|
203 |
03.10.14.05.04 |
Риби інші, н. в. і. у. |
|
|
204 |
03.10.14.06 |
Риби прохідні інші |
|
у складі 03.00.1 |
205 |
03.10.14.06.01 |
Риби прохідні інші, н. в. і. у. |
|
|
206 |
03.20 |
Водні біологічні ресурси інші Включає водних безхребетних, у т. ч. молюсків, ракоподібних, черв'яків, голкошкірих, губки, кишковопорожнинних, наземних безхребетних у водній стадії розвитку, водорості й інші водні рослини. |
= Сума 03.20.11 : 03.20.13 |
у складі 03.00.3, 03.00.4, 03.00.5, 03.00.6 |
207 |
03.20.11 |
Водні безхребетні |
= Сума 03.20.11.01 : 03.20.11.03 |
у складі 03.00.3, 03.00.4 |
208 |
03.20.11.01 |
Ракоподібні |
= Сума 03.20.11.01.01 : 03.20.11.05.05 |
у складі 03.00.3 |
209 |
03.20.11.01.01 |
Краби |
|
|
210 |
03.20.11.01.02 |
Креветки |
|
|
211 |
03.20.11.01.03 |
Криль |
|
|
212 |
03.20.11.01.04 |
Раки |
|
|
213 |
03.20.11.01.05 |
Ракоподібні інші, н. в. і. у. |
|
|
214 |
03.20.11.02 |
Молюски Включає равликів морських, молюсків інших. |
= Сума 03.20.11.02.01 : 03.20.11.02.08 |
у складі 03.00.4 |
215 |
03.20.11.02.01 |
Восьминоги |
|
|
216 |
03.20.11.02.02 |
Кальмари |
|
|
217 |
03.20.11.02.03 |
Каракатиці |
|
|
218 |
03.20.11.02.04 |
Мідії |
|
|
219 |
03.20.11.02.05 |
Рапана |
|
|
220 |
03.20.11.02.06 |
Устриці їстівні |
|
|
221 |
03.20.11.02.07 |
Перлівниці |
|
|
222 |
03.20.11.02.08 |
Молюски інші, н. в. і. у. Не включає равликів виноградних живих. |
|
|
223 |
03.20.11.03 |
Водні безхребетні інші |
|
у складі 03.00.4 |
224 |
03.20.11.03.01 |
Водні безхребетні інші, н. в. і. у. |
|
|
225 |
03.20.12 |
Рослини, тварини водні інші |
= Сума 03.20.12.01 : 03.20.12.04 |
03.00.6 |
226 |
03.20.12.01 |
Водорості морські та водорості інші Включає водорості природні та культивовані. |
= Сума 03.20.12.01.01 : 03.20.12.01.04 |
= Сума 03.00.63 03.00.64 |
227 |
03.20.12.01.01 |
Водорості бурі |
|
|
228 |
03.20.12.01.02 |
Водорості червоні |
|
|
229 |
03.20.12.01.03 |
Трави морські |
|
|
230 |
03.20.12.01.04 |
Водорості інші, н. в. і. у. |
|
|
231 |
03.20.12.02 |
Корали та черепашки Включає корали та продукцію подібну, черепашки молюсків, ракоподібних чи голкошкірих і скелетні пластини каракатиць. Не включає панцирів морських черепах. |
= Сума 03.20.12.02.01 03.20.12.02.02 |
03.00.61 |
232 |
03.20.12.02.01 |
Корали |
|
|
233 |
03.20.12.02.02 |
Черепашки |
|
|
234 |
03.20.12.03 |
Губки натуральні Включає губки натуральні тваринного походження необроблені. |
|
03.00.62 |
235 |
03.20.12.04 |
Рослини, тварини водні інші, н. в. і. у. |
= Сума 03.20.12.04.01 ё 03.20.12.04.03 |
03.00.69 |
236 |
03.20.12.04.01 |
Рослини водні інші, н. в. і. у. |
|
|
237 |
03.20.12.04.02 |
Жаби Включає тільки жаб, розведених на фермах. |
|
|
238 |
03.20.12.04.03 |
Тварини водні інші, н. в. і. у. |
|
|
239 |
03.20.13 |
Перли необроблені |
= Сума 03.20.13.01 03.20.13.02 |
03.00.5 |
240 |
03.20.13.01 |
Перли природні необроблені |
|
03.00.51 |
241 |
03.20.13.02 |
Перли культивовані необроблені |
|
03.00.52 |
242 |
03.30 |
Рибопосадковий матеріал |
= Сума 03.30.10 : 03.30.17 |
|
243 |
03.30.10 |
Ікра |
|
|
244 |
03.30.11 |
Личинки |
|
|
245 |
03.30.12 |
Мальки |
|
|
246 |
03.30.13 |
Цьоголітки |
|
|
247 |
03.30.14 |
Однорічки |
|
|
248 |
03.30.15 |
Дволітки |
|
|
249 |
03.30.16 |
Дворічки |
|
|
250 |
03.30.17 |
Рибопосадковий матеріал інший, н. в. і. у. |
|
|
251 |
03.40 |
Послуги допоміжні в рибному господарстві |
= Сума 03.40.10 03.40.20 |
03.00.7 |
252 |
03.40.10 |
Послуги допоміжні в рибальстві |
|
03.00.71 |
253 |
03.40.20 |
Послуги допоміжні в аквакультурі (рибництві) |
|
03.00.72 |
................Перейти до повного тексту