- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Положення
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ
Н А К А З
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного
комітету фінансового моніторингу
N 143 від 25.06.2008 )
Про створення тендерного комітету Державного комітету фінансового моніторингу України
Для організації та проведення Державним комітетом фінансового моніторингу України процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, у відповідності до Закону України
"Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти" та постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року
N 1469 "Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель"
НАКАЗУЮ:
1. Створити тендерний комітет Державного комітету фінансового моніторингу України у складі згідно додатка N 1.
2. Затвердити Положення про тендерний комітет Державного комітету фінансового моніторингу України (додаток N 2).
3. Наказ Державного комітету фінансового моніторингу України N 4 від 06.01.2005 р. вважати таким, що втратив чинність.
4. Сектору забезпечення діловодства (Цапліна Н.М.) ознайомити з цим наказом членів тендерного комітету.
Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
фінансового моніторингу
України
17.01.2007 N 12
СКЛАД
тендерного комітету Державного комітету фінансового моніторингу України
Зубрій В.П. |
- перший заступник Голови Держфінмоніторингу України - голова тендерного комітету |
Члени тендерного комітету: |
Клюшке С.М. |
- заступник Голови Держфінмоніторингу України; |
Давидюк В.С. |
- директор Департаменту інформаційних технологій Держфінмоніторингу України; |
Твердохліб І.П. |
- директор Департаменту аналітичної роботи Держфінмоніторингу України; |
Стецюк Ю.В. |
- заступник директора Департаменту інформаційних технологій - завідуючий сектором супроводження інформаційних систем Держфінмоніторингу України; |
Поплевічева Н.Г. |
- начальник Відділу фінансового забезпечення Держфінмоніторингу України; |
Коноваленко В.С. |
- завідуючий Сектором режиму та безпеки Держфінмоніторингу України; |
Хоменко А.П. |
- завідуючий Сектором господарського забезпечення Держфінмоніторингу України; |
Песиголовець Я.О. |
- начальник відділу претензійно-позовної та договірної роботи Юридичного управління Держфінмоніторингу України; |
Киричок І.М. |
- головний спеціаліст - з питань забезпечення державних закупівель Державного комітету фінансового моніторингу України; |
Чев'юк К.В. |
- завідуючий Сектором контрольно-ревізійної роботи. |
Додаток 2
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
фінансового моніторингу
України
17.01.2007 N 12
ПОЛОЖЕННЯ
про тендерний комітет Державного комітету фінансового моніторингу України
1. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає порядок створення, загальні організаційні та процедурні засади діяльності тендерного комітету Державного комітету фінансового моніторингу України (далі - Тендерний комітет), а також права, обов'язки та відповідальність його членів.
1.2. Тендерний комітет створюється наказом Державного комітету фінансового моніторингу України (далі - Держфінмоніторинг України) для організації та проведення процедур закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти на засадах колегіальності у прийнятті рішень, відсутності конфлікту інтересів членів Тендерного комітету та їх неупередженості.
2. Організація та порядок роботи Тендерного комітету
2.1. Склад Тендерного комітету затверджується наказом Держфінмоніторингу України.
Членами Тендерного комітету є представники Держфінмоніторингу України в кількості не менше 5 осіб.
До складу Тендерного комітету не можуть входити посадові особи та представники учасників, їх близькі родичі, посадові особи об'єднань підприємств, їх представники та близькі родичі.
2.2. Керівництво роботою Тендерного комітету здійснює його голова, який призначається наказом Держфінмоніторингу України та є особою, що має право на підписання договорів про закупівлю. Голова Тендерного комітету організовує його роботу і несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій.
2.3. Голова Тендерного комітету призначає заступника (заступників) голови, відповідального секретаря та визначає функції кожного члена Тендерного комітету.
2.4. За рішенням голови Тендерного комітету можуть створюватись окремі робочі групи для вирішення конкретних питань, що виникають у процесі проведення процедур закупівлі, залучатись у ролі консультантів чи експертів спеціалісти структурних підрозділів замовника.
2.5. Робоча група з представників Тендерного комітету в складі не менше трьох осіб призначається для розкриття тендерних пропозицій учасників процедур державних закупівель.
Робоча група повинна провести процедуру розкриття тендерних пропозицій учасників процедур державних закупівель відповідно до вимог тендерної документації та оформити протокол про результати розкриття тендерних пропозицій.
2.6. Формою роботи Тендерного комітету є засідання, які проводяться у разі потреби. На засіданнях Тендерного комітету підлягають розгляду питання відповідно до його функцій.
2.7. Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях Тендерного комітету, приймаються простою більшістю голосів у присутності не менше двох третин членів Тендерного комітету. У разі рівного розподілу голосів голос голови Тендерного комітету є ухвальним.
2.8. Рішення Тендерного комітету оформляється протоколом, який підписується усіма членами Тендерного комітету, які брали участь у голосуванні.
2.9. Члени Тендерного комітету протягом шести місяців з моменту вступу до Тендерного комітету мають отримати відповідні свідоцтва встановленого зразка про проходження навчання чи підвищення кваліфікації з питань організації та здійснення процедур закупівель. Повторне підвищення кваліфікації або навчання здійснюється не рідше одного разу кожні два роки.
2.10. Для отримання експертної та консультаційної підтримки щодо організації та проведення процедури закупівлі Держфінмоніторинг України може залучати на договірних засадах відповідно до законодавства сторонніх осіб, які мають відповідний досвід роботи в наданні зазначених послуг.
2.11. Спеціалісти, юристи, економісти, консультанти та інші фізичні чи юридичні особи, які можуть залучатися до роботи Тендерного комітету на договірних засадах відповідно до законодавства, та нотаріуси, які посвідчують договори про закупівлю (в разі нотаріального посвідчення договорів про закупівлю на вимогу замовника), не можуть бути членами Тендерного комітету та не несуть відповідальності за рішення, дії або бездіяльність Тендерного комітету та службових осіб Держфінмоніторингу України, учасника чи інших осіб, та за виконання (невиконання) договорів про закупівлю, укладених на підставі рішення Тендерного комітету Держфінмоніторингу України, та за наслідки, спричинені такими рішеннями, діями або бездіяльністю.
................Перейти до повного тексту