- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про затвердження Положення про порядок комплектування, матеріально-технічного, військового, фінансового та соціально-побутового забезпечення спеціальних підрозділів Служби безпеки України по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, N 43, ст.391 )
( Про поширення чинності див. Постанову ВР
N 182/96-ВР від 07.05.96, ВВР, 1996, N 28, ст.138 )
( Із змінами, внесеними згідно із Законом
N 2171-III від 21.12.2000, ВВР, 2001, N 9, ст.38 )
Верховна Рада України
постановляє:
Затвердити Положення про порядок комплектування, матеріально-технічного, військового, фінансового та соціально-побутового забезпечення спеціальних підрозділів Служби безпеки України по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю (додається).
Голова Верховної Ради України | О.МОРОЗ |
м.Київ, 12 жовтня 1994 року N 199/94-ВР |
З А Т В Е Р Д Ж Е Н О
Постановою Верховної Ради України
від 12 жовтня 1994 року N 199/94-ВР
ПОЛОЖЕННЯ
про порядок комплектування, матеріально-технічного, військового, фінансового та соціально-побутового забезпечення спеціальних підрозділів Служби безпеки України по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю
1. КОМПЛЕКТУВАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ І ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ
1.1. Спеціальними підрозділами по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю органів Служби безпеки України є Головне управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю у складі Центрального управління Служби безпеки України, відділи в Головному управлінні військової контррозвідки, Головному управлінні Служби безпеки України в Криму, обласних управліннях і місті Севастополі, відповідні підрозділи в інших містах.
1.2. Відповідно до Закону України
"Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" Головне управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з неї Президентом України за поданням Голови Служби безпеки України, погодженим з Комісією Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Начальник Головного управління є заступником Голови Служби безпеки України за посадою.
1.3. Створення і ліквідація спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, призначення і звільнення керівних та інших посадових осіб цих підрозділів здійснюється відповідно до Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю", Закону України
"Про Службу безпеки України" та інших актів законодавства.
1.4. До структури спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Служби безпеки України входять, поряд з іншими оперативними підрозділами, підрозділи інформаційно-аналітичного забезпечення оперативно-розшукової діяльності, внутрішньої безпеки. Крім того, створюються підрозділи забезпечення: по роботі з особовим складом, секретаріат, фінансовий, адміністративно-господарський, охорони, юридичний та інші.
1.5. На службу до спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю приймаються громадяни України, які відповідають вимогам законів України "Про Службу безпеки України",
"Про загальний військовий обов'язок і військову службу", Положення про проходження військової служби особовим складом Служби безпеки України та інших нормативних актів з питань проходження військової служби в органах безпеки.
1.6. Офіцерські посади спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю комплектуються за рахунок військовослужбовців, які закінчили відповідні спеціальні навчальні заклади і одержали офіцерські звання, випускників вищих цивільних та військових навчальних закладів, а також фахівців, які мають досвід практичної роботи в правоохоронних органах, в галузі банківської, кредитно-фінансової справи, економіки, зовнішньоекономічної діяльності тощо.
1.7. Посади керівного складу спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю комплектуються за рахунок резерву на посади керівного складу, що формується в зазначених спецпідрозділах, а також найбільш підготовлених фахівців розвідки, контррозвідки та інших оперативних підрозділів Центрального управління Служби безпеки України та її регіональних органів.
1.8. З метою якісного комплектування спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю підрозділам по роботі з особовим складом надається право попереднього вивчення кандидатів на заміщення відповідних посад.
1.9. На підрозділи по роботі з особовим складом покладаються обов'язки ведення і зберігання особових справ співробітників підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, внесення пропозицій керівництву щодо комплектування, навчання, підготовки і перепідготовки особового складу. Доступ до особових справ, а також у підрозділи по роботі з особовим складом співробітників, які не займаються комплектуванням спецпідрозділів, може бути дозволено тільки Головою Служби безпеки України, начальником Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю і його першим заступником, а в регіональних спецпідрозділах - начальниками цих підрозділів.
2. МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ І ВІЙСЬКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ І ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ
2.1. Відповідно до Положення про порядок комплектування, матеріально-технічного, військового та фінансового забезпечення Служби безпеки України спеціальні підрозділи по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю забезпечуються необхідним озброєнням, військовим майном, технікою, обладнанням, спеціальними засобами для здійснення оперативно-розшукової діяльності.
2.2. Матеріально-технічне і військове забезпечення підрозділів Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, відділів Головного управління військової контррозвідки Головного управління Служби безпеки України в Криму, обласних управлінь та міста Севастополя здійснюється централізовано за заявками Служби безпеки України.
2.3. Адміністративно-господарські підрозділи регіональних спецпідрозділів наприкінці кожного поточного року подають в Головне управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Служби безпеки України заявки на придбання необхідних матеріально-технічних і військових засобів згідно з табелем належності.
Зведену заявку Головне управління подає до Адміністративно-господарського управління Служби безпеки України для виконання.
2.4. Головне управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Служби безпеки України самостійно забезпечує спеціальними технічними засобами підпорядковані йому безпосередньо регіональні спецпідрозділи по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю.
................Перейти до повного тексту